Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotválkozáshoz jó a testápoló?

Borotválkozáshoz jó a testápoló?

Figyelt kérdés
A tusfürdőkre valamiért érzékeny a bőröm és a használatuktól kipöttyösödik, a testápolótól viszont nincs bajom. Használhatom tehát borotválkozáshoz is, ha nem irritálja a bőrömet?

2014. aug. 11. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy jön a borotválkozáshoz a tusfürdő vagy a testápoló?
2014. aug. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Borotvahab, borotvazselé? Ezek lennének a legjobbak erre a célra. De a szappan (gondolom azzal fürdesz) az is jó borotválkozáshoz, ha nincs más. A testápolóról nem tudok véleményt mondani, nem hallottam még olyat, hogy valaki azzal borotválkozott volna.
2014. aug. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem jó hozzá. Mivel zsíros, csak azt fogod vele elérni, hogy rögtön felgyülemlik a borotvában, aztán kitisztítani is alig tudod majd. Vegyél natúr szappant, ami nem irritálja a bőröd.
2014. aug. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. aug. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Le tudod vele borotválni a szőrzetet, de nem egészséges, és sokkal bonyolultabb is vele a borotválkozás, plusz könnyebben meg is vághatod magad. Én csak SOS esetben szoktam használni, amikor későn veszem észre, hogy nincs itthon hab, de utána még egyszer átborotválom habbal is, mikor beszereztem. Ha nincs más, és nagyon fontos, hogy borotválkozhass, akkor használd, de egyébként inkább szaladj el egy boltba zseléért vagy habért, esetleg ha ma nem tudsz elmenni, várj egy kicsit. :)
2014. aug. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem itt olvastam régebben hogy az oliva olaj is jó a borotválkozásra. Én kipróbáltam és nem volt rossz.Tehát ha nincs itthon borotvahab én azt használok.Semmi alergia irritáció.
2014. dec. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!