Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ma gáz lenne ilyen frufrut...

Ma gáz lenne ilyen frufrut vágatni? Mert valahogy olyan ritkán látok valakin ilyet.

Figyelt kérdés

Nekem hosszú, hullámos, barna hajam van, és elég ronda, széles a homlokom, szóval nagyon ajánlott rá a frufru, és szeretnék is vágatni, mert nagyon tetszik, de az én korosztályomban, nincsen ilyen senkinek. Miért? Gáz lenne?

14/L



2014. aug. 11. 18:22
 1/8 A kérdező kommentje:

Ilyenre gondoltam:

[link]

[link]

2014. aug. 11. 18:26
 2/8 anonim ***** válasza:

az én barátnőmnek van, teljesen aranyosan néz ki vele, szerintem jól áll neki. amúgy ha valami jól áll, akkor úgyse fogsz nevetségesen kinézni vele! amúgy a mi sulinkban több "menő" lánynak is van frufruja (olyan, amit linkeltél), úgyhogy vágj bele szerintem! de arra figyelj, hogy mindig vasald ki (mert ha hullámos a hajad, akkor tutira össze-vissza fog göndörödni) és úgy már jó lesz:)

15L

2014. aug. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért látsz ilyet ritkán, mert egyrészt, keveseknel áll jól, másrészt, akinek kéne a magas/széles homloka miatt, az nem vágat, mert "neki nem tetszik".

Szerintem nincs vele semmi baj, de ha hullámos a hajad, össze fog ugrani, arra számíts.

2014. aug. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jól néz ki. :)
2014. aug. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szia,dehogy gáz! ugyanilyen hajam volt régebben csak lenövesztettem mert nyáron hamar zsírosodott.

Nekem magas a homlokom és teljesen máshogy néztem lyan értelemben hoyg jobban állt, ezt többemn is megjegyezték.

Próbáld ki szép hajviselet én is ritkán látok szép frufrus hajakat.

De lehet nem most kéne hanem majd ősz fele mert van egy kis szigetelős funkciója és ezt föl v. oldalra csatolni nehézkes

2014. aug. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen hajam van, barna és hullámos:) Én szeretem, sokan dicsérik, hogy milyen aranyos. Persze vasalom, mert anélkül sehogy sem áll. Szerintem próbáld ki:)

Ja, pont ilyen, csak kicsivel hosszabb: [link]

15L

2014. aug. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nem most gondoltam megcsinálni, hanem amikor majd legközelebb fodrászhoz megyek, talán őszi szünetben. Régebben volt frufrum, és nem volt hajvasalóm, és tényleg összevissza állt. Ezért én minden reggel bavizeztem, és beszárítottam. Nem volt nagy macera, de annyira nem egészséges minden nap hajszárítózni. Hajvasalóm még mindig nincsen, de nem tudom, hogy beszerezzek-e, mert hát az sem túl jó a hajnak, ha minden nap vasalom. Szerintetek melyik a kevésbé káros a hajnak? A hajvasaló, vagy a szárítás? Vagy van vmi más ötlet, hogy mit csináljak vele reggel?
2014. aug. 11. 20:26
 8/8 anonim ***** válasza:

Fazonfüggő, de szerintem jobb beszárítani. Jobb tartást ad, vasalóval sokan elbénázzák és ilyen lenyalt béna lesz a hajuk, körkefével beszárítva jobb a tartása és el se lehet rontani. :D Meg csak ezért ki ne dobj már az ablakon sokezer forintot (illetve a szüleid). Meg ha nem a legjobb vasalód van, akkor megvárni, hogy felmelegedjen, utána tárolni... ennyi idő alatt én már háromszor beszárítom. :D

Szerintem frizurában sose a divatot kövesd. Én épp ma vágattam frufrut egyébként, csak nem teljesen ilyen fazont. Divat épp vagy sem, nem érdekel, jól áll és kész. :D De a hosszára ügyelj, a szemöldököd azért ne takarja el teljesen, attól olyan bárgyúnak tűnik a legtöbb csaj, meg a szemöldök fontos egy arcon. Persze lehet pont te vagy a kivétel, akinek piszok jól áll. Ügyes fodrászra bízd és rendszeresen vágasd vissza, ne nőjön túl, mert az meg zavaró. :)

2014. aug. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!