Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha egy festéktől viszketett a...

Ha egy festéktől viszketett a fejbőröm, többször inkább ne használjam?

Figyelt kérdés

Ammóniamentes, kicsit viszketett a fejbőröm tőle, addig, amíg egy másik termékcsaládot nem kentem rá (szóval 5 hétig). Nem vészesen, de azért feltűnt, hogy "vakarózom" néha. Az a baj, hogy még mindig nem találtam másik termékcsaládot, aminek tetszene a színe és ammóniamentes is, így arra gondoltam, elhasználnám még ezt a megmaradt dobozt (kettőt vettem múltkor, de végül elég volt egy a hajamra).

A viszketés allergiás tünetnek számít?


Egyébként lassan 3 hónapja vettem, így is használható? Már átvizsgáltam az egész dobozt, de sehol nem látom a gyártási időt vagy a szavatosságit.


2014. aug. 15. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne használd.

Sokan allergiásak lesznek a hajfestékekre..

2014. aug. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne használd inkább, ki tudja, hogy mit csinál a fejbőröddel.
2014. aug. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát jó, nem kockáztatok inkább...

Köszi a válaszokat. :)

2014. aug. 15. 12:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha egyfolytában minden nap viszket akkor ne használd. Ha csak festéskor vagy utána 1-2 napig max akkor az még nem gond.

A hajfesték meg több évig jó, használható, de a dobozon mindenképp rajta kell lennie hogy meddig pontosan. Ha nincs rajta nem is árulhatják.

Ha meg valami ritka színt keresel akkor fodrászkellékesben vásárolj, ott tuti találsz.

2014. aug. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, már nézegettem a fodrászkellékeseket. Nem ritka szín, csak az ammóniamentesek között. Valami szép, határozottan vörös vöröset szeretnék. Na de akkor ezt a dobozt kihagyom. Mindig viszketett, nem csak 1-2 napig, szóval mindegy neki.
2014. aug. 15. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!