Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ammóniás hajfestéktől jobban...

Ammóniás hajfestéktől jobban kell félni, mint az ammóniamentestől?

Figyelt kérdés

Szeretnék szép vörös hajat, de meguntam, hogy az ammóniamentesekkel max megközelíteni tudom a kívánt színt, mert a vörösei egyik ammóniamentes termékcsaládnak se nagy számok.


Fodrászkellékesnél viszont megnézegettem a palettákat, rengeteg vörös van, ami tetszik. Azok már ugye ammóniások. Mennyi különbség van ammóniás és ammóniamentes festék között? Azon kívül, hogy az egyikben eggyel több méreganyag van, mint a másikban.


Előre is köszi. :)

(Egyébként könnyen el lehet szúrni a fodrászkellékes festékekkel való festést? Olvastam olyat, hogy valaki vöröset vett - egy világosabb félét -, és fekete lett belőle. Az hogy lehetséges?)


2014. aug. 15. 13:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Semmivel nem rosszabb az ammónia tartalmú festék, mint a többi, amiben az ammóniát egy másik ugyanolyan hatású anyaggal pótolják.

A fodrászkellékes festék annyival másabb csak hogy jobb minőségű, számozás és színskála alapján könnyebb a megfelelő árnyalatot kiválasztani, meg hát többfajtát találsz ott, oxi erősségét is kiválaszthatod külön, amilyenre szükséged van.

2014. aug. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!