Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajból hogyan lehet...

Göndör hajból hogyan lehet hajvasaló nélkül egyenes vagy enyhén hullámos hajat csinálni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 19. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Brasil cacau?
2014. aug. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mi van? Ezt nem értem
2014. aug. 19. 13:44
 3/9 anonim ***** válasza:
2014. aug. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Körkefe, és hajszárító.

Az első a tartós egyenesítést javasolja, bár ott szinte beleégetik hajvasalóval a vegyszert a hajba.

2014. aug. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, igazából azért javasoltam, mert így kevésbé macerás. Az alapból nagyon göndörnek a te megoldásoddal kb naponta kéne körkefézgetnie a haját, és még így is jobb, mintha naponta vasalná a haját.
2014. aug. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jobb,de ha újra göndör hajat akarna,meg kéne várnia míg lenő...

Ha folyamatosan fésülöd a hajad miközben vizes addig amíg meg nem szárad,nem lesz egyenesebb ?

2014. aug. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a brasil cacau egy olyan kezelés ami kb 3 óráig tart, és 3 hónapra kiegyenesítik a hajadat. ráadásul nem teszik tönkre, ezt nézd meg: [link]
2014. aug. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hormonváltozással! nekem betegség miatt felborult és a full göndör hajam tiszta egyenes lett.
2014. aug. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a körkefézést kipróbálom.
2014. aug. 21. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!