Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kéne tennem a hajammal?

Mit kéne tennem a hajammal?

Figyelt kérdés
Vállig érő (volt már hoszabb is, csak hetente vágtam belőle kicsit) göndör hajam van. Nagyon vigyázok rá, hetente egyszer mosom, teszek rá ricinusolajas, tojásos hajpakolást mégis a felső réteg teljesen ki van száradva, míg alól teljesen egészséges a hajam. Nagyon nem szeretném rövidre vágni, viszont azzal is tisztában vagyok, hogy a felső réteget nem lehet csak úgy levágni. Valakinek valami ötlete?

2014. aug. 20. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
A válasz engem is érdekelne. Nekem is göndör hajam van, kicsit tovább ér, mint a vállam. Régen vasaltam, ezzel tönkre tettem. Viszont régóta nem vasalom, én is tettem rá ricinusolajat, olívaolajat, tojássárgáját, mézet hajpakolásként, meg használtam kallos hajpakolást, és avonos hajvégápolót, elkezdtem szedni a dm-es hajvitamint. A hajam nagy része tök szép, viszont a felső réteg nekem is csúnya... arra várok, hogy nőjön még, és lehessen belőle levágatni. Addig meg befonom azt a felső részt, elcsatolom, stb, így hordom a hajam.
2014. aug. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ricinust és tojást hanyagold. Helyette argán és kókuszolajat használj. Kímélő sampont, pl Babylove (babasampon). Oil repair balzsamot is használj mellé. Nekem ezek beváltak száraz hajra. Na meg szedhetnél vitaminokat is.
2014. aug. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én még csak nem is vasaltam. Nem tudom hogyan száradt ennyire ki, ha helyre is tudnám hozni legalább tudnám mit NE csináljak, hogy megint ide jussak. Régebben korpás volt, azóta Vichy korpásodás elleni sampont használok, viszont azt csak kéthetente, emelett baba sampont vagy valami mást. Balzsamozom is. Pakolást is teszek rá. Hajmosás után szép, viszont ha lefekszek és reggel felkelek félek tükörbe nézni, annyira nem rugalmas fevül a hajam, hogy már-már szinte kiegyenesedik, míg alól fürtös. :-(
2014. aug. 20. 21:11
 4/7 A kérdező kommentje:
Szedjek valamilyen vitamint vagy inkább Biovanne, Revalid típusú szépségvitaminokat ajánlasz, amiben "minden" van?
2014. aug. 20. 21:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3-4 cm híján derékig ér,de ugyan ez volt a problémám...a Garniernek a Goodby Damage-t tudnám ajánlani!! Amellett hogy a töredezettségből tökéletesen feljavítja a hajad,amellett selymessé és fényessé is teszi!!! Én nem hiszek az ilyen csodatévő kenceficékben,de ezt csak ajánlani tudom!!! És nem is túl drága..1000 Forintért vettem a DM-be!!! ;)) sok sikert!
2014. aug. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nullásgép :D
2014. aug. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze. :-))
2014. aug. 22. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!