Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudok tenni a hajammal?

Mit tudok tenni a hajammal?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy december óta növesztem a hajamat. Áprilisig csak kicsit oldalt vágott belőle tesóm, aztán voltam fordrásznál május környékén, direkt képpel mentem , milyen hajat szeretnék, de szerintem borzasztó sokat vágott oldalt belőle. Felül, és a frufrumnál ahol csak ritkított, nem kurtított belőle, ott már egész hosszú, ha teljesen megfésülöm akkor a szempillámig ér, viszont oldalt és hátul még teljesen más a hajam, rövidebb és csúnyán nézek ki, egyszóval GÁZ. Az is gond, hogy lelapul a hajam ahol hosszú, ahol nem hosszú, ott nem is lapul, borzasztó. Legjobban akkor nézek ki, amikor hajat mosok, és megszárad ahogy volt, csak az a gond, hogy reggelre össze vissza kezd állni, és megint borzasztó, valamint egy ideje fokozatosan kezd felgöndörödni a hajam két oldalt a tarkómnál, és szemből nézve az is borzasztó, valamint a frufrumnál is a vége kezdő felperdülni. Mit tehetek hogy olyan legyen napközben is a hajam, mint tusolás után amikor száraz, hogyan tudom azt az alakot megőrizni, menjek fodrászhoz, vagy csak legyek türelmes, mert ez csak átmeneti állapot?! Jó lenne valami változás szeptemberig, gáz így suliba menni. 18F

2014. aug. 12. 15:49
 1/2 A kérdező kommentje:
Ilyet szeretnék: [link]
2014. aug. 12. 15:51
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha még nem elég a hossza oldalt, kénytelen vagy várni. Addig talán annyit tehetsz, hogy más frizurát csinálsz magadnak abból, ami van. Tehát ne akarj ilyen hajat amit belinkeltél addig, amíg a hajad nem alkalmas rá. Próbálj azzal ügyeskedni, ami van.
2014. aug. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!