Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kerek fejű leány társaim! Az...

Kerek fejű leány társaim! Az a helyzet, hogy már nagyon rég óta szeretnék egyenes frufrut vágatni magamnak, a hiba csak az, hogy kerek a fejem, és sok helyen olvastam, hogy az ilyen tipusoknak ez a hajforma nem áll jól. Szerintetek is így van?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik az Amerycan Horror Storyból Grace frizuja. Szóóóval mit gondoltok, be merjem vállalni? (:

2014. aug. 22. 19:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%
Vállald be, ha nem zavar, hogy hülyén fogsz kinézni vele. Tipikusan olyan vagy, mint az emberek többsége: az alapján választ frizurát/hajszínt/ruhát, hogy neki mi tetszik, nem pedig az alapján, hogy MI ÁLL JÓL neki. Ennek köszönhető a rengeteg nevetséges megjelenés. De hajrá!
2014. aug. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Elèg bunkó volt az első válaszoló. Egyèbkènt nekem is kerek az arcom, ès 10 èves korom óta szeretnèk fru-frut, de nem vállaltam be azóta se..:/
2014. aug. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az első kommentelőnek válaszolva: Te aztán jól kiismerheted az embereket pár sor alapján, pl. hogy én egy "tipikus" ez meg az vagyok. Nagyon sokat segítettél ezzel a fenomenális válasszal. Nem tudsz rólam semmit és már becsmérelsz egy kérdés alapján. Gratulálni tudok.
2014. aug. 22. 19:42
 4/13 anonim ***** válasza:
20%
A kérdésed arról szólt, hogy neked nagyon tetszik valami, amit emiatt nagyon szeretnél. Tehát amit írtam, az úgy van. Vágatnál egy frizurát, ami neked tetszik, tojva arra, hogy a te fejformádhoz nem illik. Úgyhogy fenntartom az első kommentemet.
2014. aug. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kérdezz egy fodrászt, viszont felvilágosítalak, hogy az nem a fejed formája, hanem az arcodé, tehát kerek arcod van. A kerek fej teljesen mást jelent.:)
2014. aug. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igazából olyanoktól vártam választ, akiknek van/volt már ilyen a hajuk. Ha olyan kommentek jönnének, hogy "ne tedd" vagy hogy "nekem volt és nagyon rossz", akkor természetesen elfogadnám és átgondolnám a dolgot. Csak megerősítést szerettem volna, vagy épp lebeszélést.
2014. aug. 22. 19:51
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem kerek a fejem/arcom, és többször volt több fazonban frufrum, épp most is van extra rövid egyenes. Egyébként van a neten több weboldal is ahová feltöltesz egy képet és hajakat, sminkeket próbálgathatsz, keress rá, jó móka is.
2014. aug. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki. Ha nem tetszik, gyorsan megnő úgyis.

Nekem se hosszúkás az arcom, inkább kerek, de egyenes frufrum van, nekem jól áll és szeretem.

2014. aug. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 detto00 válasza:
100%
Én is sokáig filóztam hogy bemerjem-e vállalni frufrut.... végül bevállaltam, baromi jól állt :) nekem nem szélesítette az arcomat... (mellesleg sminkkel lehet "csalni")
2014. aug. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez a fajta frufru valószínűleg nem fog jól állni, de az oldalfrufru, vagy a szemöldököt eltakaró hosszúságú egyenes fazon nem lenne rossz. [link]


Nekem is kerek arcom volt (most már inkább ovális felnőttként) és mindenféle frufrum volt, amit el tudsz képzelni, de csak ezek álltak jól.

2014. aug. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!