Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen jó szőrnövekedés gátló...

Milyen jó szőrnövekedés gátló krémek vannak? Esetleg valami más módszer, amivel lassabban nő a szőr és ritkul is?

Figyelt kérdés
Nagyon sűrű és erős szőrzetem van,szóval hormonzavarom ...voltam orvosnál,de erről inkább inkább nem írnék semmit...majd megyek máshoz,de addig is kiszeretnék próbálni valamit,és érdekelne valami olyasmi,ami hatásos,de nem egy vagyon....
2014. aug. 24. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Vannak szőrtelenítő krémek, de én azt mondom, hogy menj el egy kozmetikushoz és gyantáztasd le.
2014. aug. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát szerintem olcsó módszer erre nincs. :/ Nekem is ilyen problémám van (mellékvese eredetű), vettem házi IPL gépet, ez egész jó + szeptembertől szedem a Cypromix antiadrogén hatású tablettát, remélem beválik.
2014. aug. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!