Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kihullott szempillák helyére...

Ketamin kérdése:

A kihullott szempillák helyére nő új szál?

Figyelt kérdés
Nagyon félek, hogy idő előtt kihull az összes szempillám, és ijesztően nézek majd ki. Mit lehet tenni? Ti hogyan előzitek meg a bajt?

2014. aug. 26. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor terhes lettem egy csomo kihullott, de szules utan visszanott mind.
2014. aug. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hajad is nő. A Lábszőröd is visszanő. A szemöldököt sem viccből szedik hetente sokan. Szerinted miért pont a szempilla lenne kivétel? :D
2014. aug. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egyébként kenegetheted ricinusolajjal, az segíti a növekedést. Gyógyszertárban tudsz venni. :)
2014. aug. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4 hétnyi műszempilla vitte a szempilláimat egészében. amikor lekerült sírva hívtam fel a kozmetikusom, hogy nincs szempillám mi a fenét csináljak. ő mondta, hogy vegyek gyógyszertárban ricinusolajat és éjszakára azzal kenjem be a szempillatöveket. 3-4 héten belül visszanőttek:)
2014. aug. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szempilla folyamatosan cserélődik, kihullik és új nő helyette... de szerintem ezt illene tudni. Ha nem így lenne akkor már egy felnőttnek sem lenne szempillája... de mint láthatod még az öregeknek is van bőven.
2014. aug. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!