Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nincs valami módszer amivel...

Nincs valami módszer amivel egyszerűen szépen lehetne minden szál hullámos, olyan ami nem teszi tönkre a hajat (hajsütő kizárva)?

Figyelt kérdés
Félig hullámos félig egyenes hajam van (amilyen kedve van éppen úgy hullámosodik) és nem szeretem, mert mindig olyan esetlen. Általában be szoktam csavarni, de már fél hosszú a hajam, és sokáig tart fárasztó.

2014. ápr. 6. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Hajmosás után fond be.
2014. ápr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de azután meg olyan vagyok mint egy spániel, vagy puli... :/
2014. ápr. 6. 20:51
 3/6 A kérdező kommentje:
egyéb ötlet?
2014. ápr. 6. 21:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor kisebb kontyokba tekerd fel. Legyen mondjuk három-négy konty, amibe feltekered még vizesen, egy picit rájuk szárítasz hajszárítóval, majd úgy hagyod éjszakára.
2014. ápr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem kell olyan sok apróba fonni, én kettő-háromba szoktam, és úgy általában jó lesz.
2014. ápr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
rendben. majd megpróbálom... valami ilyesmit szeretnék [link]
2014. ápr. 7. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!