Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Azt hallottam, hogy a ricinuso...

Azt hallottam, hogy a ricinusolaj serkenti a szakáll növekést. Igaz ez?

Figyelt kérdés
Itt olvastam, de utánanéztem ,és ez eredetileg hajnövesztő. A másik kérdező is a szakállát szerette volna megnöveszteni. Tapasztalatok? Illetve tudtok más szert, amitől gyorsabban növekedn a szakállam?
2013. márc. 26. 14:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Jó szakállra is, nem csak hajnövesztésre. Valaki pl szempillára vagy szemöldökre használja. Használ bátran!:
2013. márc. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Na szóval, tegnap előtt vettem ricinusolajat, tegnap előtt is, tegnap is, és ma is felkentem egyszer az arcomra 1 órára. Még egy kérdés: Ott is serkenti a szőr növekedését, ahol jelenleg nem nő?
2013. márc. 30. 09:24
 3/20 anonim ***** válasza:
Ha van sejt, akkor igen. Kb 2 hét után lesz látható. sok sikert!
2013. ápr. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Majd jelentkezem!
2013. ápr. 2. 13:58
 5/20 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Engem is érdekelne a tapasztalatod, ha lesz időd jelezz légy szíves!:)

2013. ápr. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Énis próbáltam már, és használom minden este bekenem, meg vagyok vele elégedve, plusz sűrűn borotválkozok, igaz csak sok idő elteltével, de látható hogy sűrűsödik, ráadásul nagyon olcsó :) még ahol nem is volt azelőtt ott is megindul (legalábbis nekem) ;)
2013. júl. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
57%
nos? van már valamiféle tapasztalata valakinek?
2013. aug. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Eddig csak jót mondhatok el róla, sokkal sűrűbb lett tőle mind a bajszom, mind a szakállam! Valamint sokkal kevesebb idő alatt kinő, mint eddig. Én azt mondom, hogy ez tényleg használ!
2013. szept. 3. 23:37
 9/20 anonim válasza:
elég 1-2 órára felkenni? mert én egész éjszakára használom.
2013. okt. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ahogy gondolod.
2013. okt. 31. 08:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!