Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fiúknak bejön egy agyon...

A fiúknak bejön egy agyon szolizott, hidrogén szőke hajú lány? Szerintem undorító.

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 23:48
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Nagyon nem. Viszont a "természetes" szőke hajszín max! heti 6-10 perc szolival bejön.
2010. febr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Legelső válaszoló vagyok ismét. Olvastam, hogy néhány szőke lány magára vette a kérdező (és mások) negatív álláspontját, pedig szerintem mindenki számára világos, kikre célzott. A hangsúly az "agyon" szolizott és a "hidrogén" szőke jelzőkön van. Nekem például semmi bajom a természetes szőke, vagy akár a diszkréten festett szőke (nem platina, nem sarki fehér, nem ezüst szőke) lányokkal, és azzal sem, ha valaki enyhe szolizással próbálja feldobni a bőrszínét. Valljuk viszont be, hogy a rikítóan, erőszakosan festett haj és a hozzá sötétre barnított bőr fura, természetellenes, léha diszkós, cicababás, k.rvás benyomást kelt, és az egészséges ízlésű, a nőben kimondottan a NŐt, a gondoskodó társat, a háziasságot, a leendő anyát kereső férfit az ilyen külsőségek általában visszariasztják. És fordítva: ha egy nő ilyen fazonnal kíván hódítani, akkor ne lepődjön meg, ha a férfiaknál csupán "egy patron" erejéig arat sikert.
2010. febr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
ha valaki túlzásba viszi az tényleg undorító. de én is járok szolizni festett barna hajam van és voltam szőke is a szemem nagyon kék és éppen jó hogy elüt a bőrömtől (:. nagyon sok pasi megnézett úgy is, és most is :) valaki írta a korrektoros szájat. sztem kis mennyiségben nem csúnya,de ha vakolat van a képeden,amit spaklival kell felrakni..az nagyon visszataszító
2010. dec. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
16 évesen még kibszott szépek az ilyen lányok, csak a szolitól 10 év múlva igen ronda lesz a bőrük. Finomom szolizva/napozv nekem bejönnel nagyon a hidrogén szőke lányok
2018. jún. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!