Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik volt a legnagyobb...

Melyik volt a legnagyobb hajvágásod? Milyen hosszú volt a hajad és milyen lett?

Figyelt kérdés
Hány éves voltál akkor? Kort és nemet írj légyszi!

2014. aug. 30. 23:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Köldökig érőből bubi. 16 lehettem asszem.

Nem bántam meg, nagyon dús a hajam, nehéz volt, meleg és belelógott mindenbe.


24 L

2014. aug. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lapockáig érőből (nekem egyszerűen nem nő hosszabbra) tüsi, kb 30 voltam. Nem bántam meg, korábban is vágattam már le ekkorára. Persze most megint épp növesztem :).
2014. aug. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Derékig érőből lett bubifrizurám. Kb. 9-10 éves voltam akkor. És lány vagyok. :)
2014. aug. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kb. hátközépig érőről (csak vizesen ért le odáig, egyébként épp csak váll alá ért a göndörsége miatt) kb. 1 centisre. Ez 8 éve volt.


28F

2014. aug. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Kb 10évesen a derekamig ért a hajam ès fül alattig le vagattam :( még csak most nőtt vissza teljesen 14/L
2014. aug. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Derékig érőből nagyon rövid fiús fazon. Azóta ilyen hajam van. Akkor voltam 23. L
2014. aug. 31. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Derékig érőből áll alá érőre. (Gyerekkoromban a szüleim állandóan pistikésre vágatták a hajamat, szóval nem, ennél rövidebbre nem fogom.) 25 éves voltam akkor.
2014. aug. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!