Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A GLISS KUR pumpás hajbalzsama...

A GLISS KUR pumpás hajbalzsamai közül melyik a legjobb? sárga, rózsaszín, piros.

Figyelt kérdés

MOst nekem sárga színű van, a hosszú szálkásodásra hajlamos hajra való.

DE lassan elfogy és lehet hogy mást szeretnék kipróbálni,Nem festett a hajam úgyhogy a narancssárga színű festett hajra való nem jó.

De láttam hoyg van piros és rószaszín.éÉn csak attól tartok hogy ezek nem fogják jobban elzsírosítani a hajat? Már a nevük is olyan zsíros hatást kelt:DDDD tükörfény balzsam ez a rózsaszín,ez szerintetek jó?hosszú hajam van és inkább a töve szokott zsírosodni,


2010. jan. 17. 11:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
sajnos nemtudom melyik a legjobb, de nekem rózsaszín van és az nem vált be. Olyan mintha illatos víz lenne benne
2010. jan. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

dekár pedig pont rózsaszínt szerettem volna venni

[link]

ez az?

2010. jan. 17. 12:20
 3/13 anonim ***** válasza:

nekem bevállt a rózsaszín és fényes is lesz tőle a hajad.

: )

2010. jan. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
de nem zsírosítja el?mert nekem hosszú hajam van és általában a töve zsírosodik.nem fog hamarabb zsírosodni?
2010. jan. 17. 12:41
 5/13 anonim ***** válasza:

ésszerű szerintem,hogy ne a hajtövekre fújd akkor hanem a hajvégekre....

am én azt használtam amire egy 19es vna írva,sztem nagyon jó volt,most rózsaszínt vettem

2010. jan. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

12:31 vagyok


ne a tövére fújd. kérj meg valakit hogy fújja be neked a hajadat és úgy jó lesz majd :)

2010. jan. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

és akkor a rózsaszín jó bevált??

nem nagyon szoktam a tövekre fújni amúgy ..de nem szeretném ha elnehezítené vagy lelapítaná

2010. jan. 17. 13:27
 8/13 anonim ***** válasza:
ha elnehezítené akkor kevesebbet fújj rá
2010. jan. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
és ti mikor szoktátok használni? vizes vagy száraz hajra? hányszor?
2010. jan. 17. 13:32
 10/13 anonim ***** válasza:
minden hajmosás után)nálam heti három) és novemberben vettem vagy októberben,de csak most fogyott ki:)pedig fújok azért rendesen szerintem:D
2010. jan. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!