Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A GLISS KUR pumpás hajbalzsama...

A GLISS KUR pumpás hajbalzsamai közül melyik a legjobb? sárga, rózsaszín, piros.

Figyelt kérdés

MOst nekem sárga színű van, a hosszú szálkásodásra hajlamos hajra való.

DE lassan elfogy és lehet hogy mást szeretnék kipróbálni,Nem festett a hajam úgyhogy a narancssárga színű festett hajra való nem jó.

De láttam hoyg van piros és rószaszín.éÉn csak attól tartok hogy ezek nem fogják jobban elzsírosítani a hajat? Már a nevük is olyan zsíros hatást kelt:DDDD tükörfény balzsam ez a rózsaszín,ez szerintetek jó?hosszú hajam van és inkább a töve szokott zsírosodni,


2010. jan. 17. 11:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
nekem is sokáig elég most fog majd elfogyni a 2. flakon de ki szeretném próbálni mondjuk a rózsaszínt csak félek hoyg nem lezs olyan jó a hajamnak nem védi vagy elzsírosítja
2010. jan. 17. 14:19
 12/13 anonim ***** válasza:
miután megmostam befújom és utána fésülöm ki : )
2010. jan. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
ha sokat fujsz elnehezedik
2010. jan. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!