Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pelyhedzik a hónaljszőröm. Ha...

Pelyhedzik a hónaljszőröm. Ha leborotválom gyorsan megerősödik?

Figyelt kérdés

2014. szept. 2. 21:57
 1/8 anonim válasza:

én leborotváltam azonnal. pár hónapig még csak gyengén nőtt vissza, már erős:S

12/L

2014. szept. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az egy tévhit, hogy a borotválástól erősödik.
2014. szept. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Erősödik is, és gyorsan is nő.
2014. szept. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem inkább gyantázd esetleg epiláld.
2014. szept. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is leborotváltam már a pihéket,nekem hamar erős lett,viszont nem biztos,hogy a borotválás miatt.Azért gondolom,mert olyan helyeken is erősödik,ahol még nem borotváltam le.
2014. szept. 3. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez a tévhit abból ered, hogy a rövid szőrt erősebbnek, szúrósabbnak érzed, mint a hosszút.

Ha az egyik karod alatt borotválod, a másik alatt nem, ezt csinálod egy évig aztán leborotválod mindkettőt, akkor mindkét oldal ugyan olyan gyorsan nő vissza. Számtalan kísérletet csináltak már erre, mindegyikben ugyan ez az eredmény jött ki. Még a két minta szakítószilárdsága is megegyezett.

2014. szept. 3. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A borotva nem változtat a szőrzeteden, az a hónapok-évek során magától erősödik meg bármit is csinálsz vele.
2014. szept. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem nem annyira eros pedig minden nap borotvalom. de eleg lenne 2-3 naponta.
2014. szept. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!