Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Már nagyon régóta pelyhes a...

Már nagyon régóta pelyhes a hónaljszőröm, de valamiért nem akar megerősödni. Mit tegyek hogy kinőljön teljesen? (15/f)

Figyelt kérdés
Tudom hogy fura, de én azt szeretném hogy kinőljön, mert ahogy az osztálytársaimat ismerem az biztos hogy porig aláznának és nem hagynának élni, ha megtudnák hogy nekem még nem nőtt ki

2014. szept. 3. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ez a gondod fesd be feketére.
2014. szept. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig ez legyen a elegnagyobb problémád. De most komolyan. Ha ezért elkezdenek cikizni, akkor nézz rájuk komoly arccal, és kérdezd meg, hogy "Most komolyan? Te most komolyan az ÉN hónaljszőrzetemmel foglalkozol? Nem gyerekes ez egy kicsit?". Ennyi. Nem éri meg, hogy egy ilyen baromság miatt rosszul érezd magad.
2014. szept. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyrészt még fiatalka vagy ahhoz hogy nagy dús göndör szőröd legyen ott, de talán örülj annak hogy nem olyan. Másrészt meg, ne is törődj az osztálytársakkal, ha ennyire primitívek, megérdemlik.
2014. szept. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha megnőne rendszeresen borotválnám, csak azért szeretném hogy egy minimálisan látszon hogy már kinőtt
2014. szept. 3. 16:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Borotváld le most, és akkor nem látszik, hogy már van vagy nincs. Amúgy a pelyhes sem divat, de a dús meg főleg nem. De a legjobb, ha epilálod, vagy gyantázod. Ezután merjen valaki piszkálni miatta, mert akkor nyugodtan mondhatod, hogy te igényesen minden nap szőrteleníted, és nem hagyod megnőni.
2014. szept. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, ha borotválni akarod akkor nem mindegy? Úgysem fog látszani. Nagyítóval meg senki nem fogja nézegetni.

Mondjuk azt sem értem miért lenne menőbb a nagy dzsungelszőr... max azért szólnak be a pelyhesre mert irigy idióták.

2014. szept. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!