Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha többször befestem a hajam...

Ha többször befestem a hajam egy színnel lehet olyan színű az egész, ha nem egységes a színe?

Figyelt kérdés
A hajam vége sötétbarna, szinte fekete felül meg világosbarna, mert régebben feketére festettem. Ha az egészet elkezdem mondjuk 2 havonta középbarnával festeni akkor egy idő után egységes színe lesz?vagy csak a vége még sötétebb lesz és az eredeti, lenőtt rész lesz csak olyan mint a dobozon. Mert ugye azt mondják festék festéket egyáltalán nem világosít. Ez igaz?

2014. szept. 3. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
most az eredeti hajszíned a cél? talán jobb lenne ha megvárnád hogy kikopjon a fekete, és ne is fesd be többször. kicsit időigényes mire lenő, de az aljából vágathatnál is, és akkor már nem olyan feltűnő
2014. szept. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De a hajam már így is rövid, vállig ér kb. Már sokat vágattam belőle. A cél amúgy egy egységes sötétbarna szín, mert a fekete túl műnek néz ki, de az eredetit meg nem szeretem mert túl világos.
2014. szept. 3. 17:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha középbarnával fested akkor kb fekete lesz az egész, mivel a barna nem világosít a hajon. Attól max sötétebb lesz. Ha világosabb hajat akarsz mint most van akkor le kell szívatni.
2014. szept. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen én ezt értem de már kb a fülemig le van nőve az eredeti szín és ha szőkítőzöm akkor az erdetit is leszívhatja azt meg nem akarom. Arra gondoltam, hogy csak a tövét festem be a barnával.
2014. szept. 3. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!