Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinálhatnék a hajammal?...

Mit csinálhatnék a hajammal? Többi lent

Figyelt kérdés
Néha úgy alszok, hogy összefogom egy kontyba, hogy reggelre kicsit hullámos legyen. De amikor kibontom akkor száll, száraz, csapzott és olyan hülyén néz ki, hogy inkább összefogom a fenébe.. :D Mitől lesz ilyen szr? Mit tehetnék hogy szép selymes hullámos hajam legyen? Mert amúgy alapból a hajam egészséges, fényes, selymes, csak hullámosítva ilyen szálkás kinézetű.. :( Valami tipp ?
2014. szept. 3. 19:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Én ha hullámos hajat akarok és lusta vagyok, akkor nem fésülködöm. De tényleg. Megmosom a hajam, előtte se fésülöm ki. Hagyom a levegőn megszáradni. Esetleg szorosan összefogom sima lófarok félbehajtva. A szélét szoktam még úgy kis csipesszel összefogni, hogy betekerem, az arcomtól kifelé. Nem tudom mennyire érthető. Úgy hagyom magától megszáradni és szép hullámos lesz. Nem fésülöm egyáltalán, és akkor tincsekbe összeáll a hajam, nem lesz olyan mint amit mondasz. Fogalmam sincs, hogy mikor fésülködtem utoljára azon kívül, mikor néha kiegyenesítettem a hajam, vagy ha nagyobb csomó volt és hajmosás előtt picit átfésültem.
2014. szept. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!