Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek a terhesség miatt...

Szerintetek a terhesség miatt száraz, töredezett a hajam?

Figyelt kérdés

Mondjuk mert a kis picúr elveszi előlem a vitaminokat,és így a haj nem kap elég vitamint és ásványi anyagot?

Mert próbálom kenegetni hajpakolásokkal,de csak itt-ott használ,de nem látványos.

Az első 3 hónapban szedtem gravidát(most 6 hónapos vok :-)),de a védőnő azt mondta,hogy hülyeség,mert akkor sincs meg benne az a mennyiség ami kell,tehát pénzkidobás.

De csak erre tudok gondolni.Növeszteném a hajam,de egyre csak gubancolódik,és nincs türelmem tincsenként fésülgetni,biztos az sem tesz neki jót,hogy néha már "tépem",de így folyamatosan többet kell vágatnom belőle,mint amennyit szoktam!


2014. szept. 3. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a terhesség miatt. A pakolásoknál többet érnek a vitaminok, kérdezd az orvosodat, hogy mit szedhetsz.

Tanulj meg fésülködni, mert a tépés is sokat ront a helyzeten. Pl a tangle teezer, vagy az olcsóbb múlleres hasonmása jó lehet.

2014. szept. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A védőnőd egy idióta. A Gravida egy étrendkiegészítő, nem helyettesíti a szilárd tápanyagbevitelt, csak egy kis extrát ad, amikor szükséges. Most, h 2 helyett kellene enned, viszont nem biztos, h mindig van időd és lehetőséged zöldségeket enni kilószám, nagyon is jól jönne az a kis extra.

Tehát igen, valósznű, h neked nem jut elég vitamin, mert a pici "elveszi". Egyél több zöldséget, gyümölcsöt, vagy szedj étrendkiegésztőt.

2014. szept. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,mint a kettő hasznos volt,ideje fésűt is váltanom,és biztos a vitamin is benne van,illetve kéne egy jobb hajpakolás is,plusz majd vágatok 2 centit a végéből,ez a 4 már csak használ vmit :-)
2014. szept. 3. 21:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem terhesen volt életem legszebb, legfenyesebb, legdúsabb haja. Szedtem terhesvitamint.
2014. szept. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!