Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú, festett hajat lehet...

Hosszú, festett hajat lehet naponta szárítani?

Figyelt kérdés
Már nem bírom idővel sem, nincs még fűtés se - megfázom minden reggel vizes hajjal. Rakoncátlan, nehezen kezelhető-kezelhetetlen. Mit tehetek a napi mosás-szárításon kívül?
2014. szept. 4. 08:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért nem mosod ritkábban? Naponta elég nagy macera lehet. Elég lenne szerintem kétnaponta.

Használj direkt nehezen kezelhető hajra való sampont, sok-sok, nagyon sok balzsamot, akkor jó puha lesz.

Hordhatod befonva (olyan sok szép fajta van) akkor kevésbé rakoncátlankodik :) De egy sima lófarok is lehet szép.

2014. szept. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet, semmi baja nem lesz. Naponta meg felesleges mosni, de 2 naponta jó ha mosod.


A Wellának van mostanság egy uj fajta hajteje, azzal vizesen lefújod, és megszárítod.

2014. szept. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A hajszárítás előtt mikor kijösz a zuhanyból, kb.15-20 percre becsavarod egy nagyobb törülközőbe, utána szárítod csak. Sokkal gyorsabb lesz a szárítás. Kb. 15-20 perccel lerövidül az ideje, ha közvetlenül hajmosás után kezdenéd szárogatni.
2014. szept. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
* mint, ha közvetlenül hajmosás után
2014. szept. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Még egy trükk: Ilyen időben elég ha csak a fejtetőt, tarkót szárítod meg teljesen szárazra, és picit átfujod a végeit, és a hajszálakat. Kint a levegőn ha mész melóba fél órán belül megszárad.

Ezt ilyen időben még tudod alkalmazni, és szintén javítja az időt.

2014. szept. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges naponta mosni. Simán elég lenne kétnaponta.

Mondjuk azért nem is tart olyan sokáig. Nekem nagyon sok, majdnem derékig érő hajam van és 10-15 perc alatt megszárad. Úgy csinálom, ahogy már írták, hogy nem rögtön szárítom, hanem először törölköző van rajta. De ha rögtön szárítom, akkor is kb. 5 perccel tart tovább.

2014. szept. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

vegyél egy hajvasalót és, vasald ki.

Vagy fogd össze !

2014. szept. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tehát nem áll sehogy, ha nem szárítom be.


Ehhez mosni kell, most kipróbáltam csak vizezve: félig katasztrófa.


Hajvasaló 210 fokon nem fogja. Erős szálú félgöndör, iszonyú gáz.


Talán egy aprólékos, profi ritkítás jót tenne.

2014. szept. 4. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!