Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Úristen, mi történt velem? :D

Úristen, mi történt velem? :D

Figyelt kérdés
Eddig semmi pattanás nem volt rajtam. Tegnap összevissza ettem, ha az szémít, ma délután pedig észrevettem, hogy tiszta rücsök aa homlokom. Nem piros, olyan, mint máshol a bőröm, csak rücskös, és fényben látszik. Ki lehet őket nyomkodni, már bekentem a fejem tonikkal. Kétlem, hogy bőrbetegség lenne, szerintem szimpla pattanások. Tapintásra kicsit zsíros a bőröm, de nem vészes. Mit csináljak?
2010. jan. 17. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kenegesd és kezelgesd őket. És figyelj arra miket eszel, csokiból, mogyoróból és zsíros ételekből ne sokat.
2010. jan. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Kenegesd bőrradírral, és minden kinyomkodás után kend be tini-tonikkal, naponta többször is öblítsd le sima vízzel hogy a portól és az izzadtságtól meg tisztuljon.

15/F

A te korodat meg lehet kérdezni?

2010. jan. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nem fogsz bele halni néhány pici pattanásba. Más évekig (akár évtizedekig) szenved a pattanásoktól.

Kezelgesd, és ne hisztizz.

2010. jan. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem hisztizek, csak nekem furcsa a semmi után egy csomó pattanás:D

17 éves vagyok:)

Köszi a többieknek:)

2010. jan. 18. 15:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy épp a sok kaja miatt jöttek ki.

Azaz, hogy lehet zsíros kaját ettél. Na meg köztudott, hogy pl csokitól, chipstől elöjönnek:S

2010. jan. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!