Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Házi pakolás pattanások ellen...

Házi pakolás pattanások ellen valaki? sos!

Figyelt kérdés
eléggé pattanásos az arcom mindenhol ilyen fekete miteszerek és olyanok amiket nem lehet kinyomni és eléggé irritál az arcom amikor tükörbe nézek ! meg van amikor nagyobb pattik is jönnek !! valaki tudna nekem könnyen elkészithető házi pakolást ami gyorsan eltünteti a pattanásokat és lehetőleg azt a sok apró fekete miteszert az orromról ???

#pattanás #mitesszer #házi arcpakolás #fekete apró miteszerek
2014. szept. 5. 15:41
 1/5 A kérdező kommentje:
amugy 13 éves vagyok és létszives segitsetek
2014. szept. 5. 15:42
 2/5 anonim ***** válasza:

ha nagyon nem megy kéne a korrektor de én ilyen iszappakolást próbáltam ki amit görögből hoztak az nagyon jó volt.

Hozzávalók

1 csomag élesztő

tej

Elkészítés

Az alábbi élesztős arcpakolás nem csak bőrradírként, de mélytisztítóként is megállja a helyét, sőt a zsíros bőrrel valódi csodát tesz, eltávolítja az elhalt hámsejteket, puhává, simává, ragyogóvá teszi a mitesszeres arcbőrt.

A friss, szétmorzsolt élesztőt 3 evőkanálnyi langyos tejjel keverjük ki, ám fontos, hogy ne használjunk túl sok tejet,mivel a pakolásnak krémszerűnek kell lennie. Az így kapott krémet vigyük fel az arcbőrre, a szemkörnyéket hagyjuk ki. A különösen kényes területekre, mint például a homlok, az orr és az áll, még vastagabban vihetjük fel a házi kencét, amit ha megszáradt, akkor mossunk le langyos vízzel és enyhe dörzsölő mozdulatokkal.

2014. szept. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

bocs ez ilyen élesztős pakolás :D

remélem tudtam segíteni

2014. szept. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm : ) ma meg is csinálom ! nagyon szépen köszönöm : )
2014. szept. 6. 11:08
 5/5 anonim válasza:

Én is 13 vagyok, nekem is vannak miteszerek az orromon és pattanások az arcomon. Én is szeretek házi pakolásokkal.

Nem tudom, h viszonyulsz a vegyszermentes tisztálkodáshoz. Én már kb. egy éve természetes kozmetikumokat használok és nagyon jók. Ez jó tesz a pattiknak is.

Pakolásnak jó a tojásfehérje, méz, fahéj, citromlé, banán- vagy avokádópép, paraficsom, fogkrém, narancs héj

2014. szept. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!