Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Apro pattanasok es mitesszer...

Apro pattanasok es mitesszer ellen valami?

Figyelt kérdés
Eleg pirosak meg sok a mitesszer az arcomon, nem tudom mit hasznaljak de mar elegem van, nemsokara egyetem, hogy fogok igy kinezni??mennek kozmetikushoz de olyan piros csunya az arcom utana, hogy kitudja mikorra mulik el...ha tudtok valamit irjatok...koszonom

2014. szept. 10. 14:55
 1/5 anonim válasza:
Én a házi trükkök híve vagyok. Kipróbálhatod a joghurtot (de csak ha nem vagy allergiás a tejre!!!), a mézet, fahéjat, citromot, paradicsomot, avokádó- vagy banánpépet, fogkrémet, narancshéjat. Interneten rengeteg ilyen oldal van, ahol ilyeneket találsz. Remélem beválik valamelyik. (Ui.:vigyázz, a smink még ronthat is a helyzeten!!)
2014. szept. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mitesszerek ellen rendszeres arctisztítás kell, gőzölés után tej+zselatinos tapaszt tegyél fel vagy simán nyomkodd ki. Ezt kb 2 hetente kell megcsinálni.

Apró pattanások viszont általában az egészségtelen étkezés/életmód miatt szoktak lenni. Erre figyelj oda.

2014. szept. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Arcradír.
2014. szept. 11. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem mindig gondom volt a pattanásokkal. Középsuliban nagyon csúnya, gyulladtak is voltak. Én most ezt használom, naponta egyszer este és nagyon sokat segít.

Clean and Clear arcradír. Tescoban és más helyeken ilyen 1000 forint körül van és 1-2 hónapig kitart egy tubus.

[link]

2014. szept. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Picit zsiros a borom, igy is hasznalhatom ezt a termeket????:)(koszik a valaszokat)
2014. szept. 11. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!