Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség?! Göndör hajam van,...

Segítség?! Göndör hajam van, de mégis zsíros a fejbőröm!

Figyelt kérdés

Károsodott a(göndör) hajam,mert sokat vasaltam régen, de csak felül(elég hülyén nézhettem ki). És a göndör haj nagyon száraz viszont az én hajam a hajtövemnél nagyon zsírosodik! Tudna valaki tippet adni, hogy milyen sampont válasszak és hogy göndörítsem vissza felül a hajam(használok hajbalzsamot,argánolajas hajpakolást meg hajvégápoló olajat).

Ja és nem vasalom már a hajam 1 éve.



2014. szept. 16. 19:05
 1/3 anonim válasza:

A zsirosodasra annyit tudok tanacsolni hogy a kevesebb neha tobb. Talan eleg lenne egy termek.

Vegyel egy zsirododas elenni sampont és probald ki hogy reagal ra a fejborod.

2014. szept. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyen problémám van, hogy a hajtövem nagyon zsírosodik, viszont a hajam alja száraz.. Én úgy szoktam, hogy a hajtöveimre valami zsírosodás elleni sampont kenek, a hajvégeimre pedig más száraz hajas sampont, utána pedig balzsamot, de azt a hajtöveimre egyáltalán nem kenem fel, csak a hajam aljára, és azt ki sem mosom. Ennek ellenére, ha pl. vasárnap este mosom meg a hajam, kedd reggel már zsíros.. Szóval ha ez a módszer nem válik be, marad a 2 naponta hajmosás :s
2014. okt. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
vagy a száraz sampon 3. napra :D
2014. okt. 12. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!