Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megmosom a hajamat, mégis egy...

Megmosom a hajamat, mégis egy idő után összeáll tincsekbe, és olyan, mintha zsíros lenne, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Elmegyek suliba,mikor haza jövök így néz ki,nagyon zavar,viszont,ha megfésülöm,akkor normálisan néz ki,utána 1 idő múlva megint ilyen.Néztem a többiek haját,nekik szép,csak nekem áll így össze tincsekbe.Különböző samponokat próbáltam(többi családtagomnak egyiktől se volt ilyen),de nem használt.Ilyenkor mit tegyek?Esetleg tudnátok ajánlani valamilyen hajproblémával foglalkozó fórumot,vagy valamilyen oldalt ahol kérdezhetek?
2013. júl. 11. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
ugyanez történt velem, kb 3 hete kezdődött és azóta tart :/ már balzsamot sem használok, sőt már a hajam hosszát is mosom samponnal nem csak a fejbőrt és még így is olyan. -.-ˇˇ soha nem volt velem ilyen, az általam használt termékek sem változtak szóval nem értem mi baja van. Lehet túl sok klór lett a vízbe vagy nem tudom :D
2013. júl. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem ez már október óta tart.Jó lenne tudni,mit lehet ellene tenni.
2013. júl. 11. 17:42
 3/7 anonim ***** válasza:

áhh :/

nem lehet hogy keményebb lett a vizünk vagy ilyesmi? :D

szeretnék minél hamarabb megszabadulni ettől a problémától :D

holnap kipróbálom az ecetes öblítést megint hátha most hat.

2013. júl. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
majd írd meg,hogy bevált e
2013. júl. 11. 17:51
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
neeeeeeeeeeee az ecetes öblítést! Tönkreteszi a hajat, mert SAV. Jó sampon kell a problémára, amit utána ALAPOSAN kiöblít az ember a hajból....éa persze a balzsamot is. Fogadni mernék,hogy valamilyen ABC ben vásárolható,agyonreklámozott sampont használtok. Schaumma, Schwarzkopf, L'oreal vagy egyéb közismert 'csodát'.
2013. júl. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

kedves utolsó nem vagyunk hülyék.

Az ecetes öblítés nem teszi tönkre a hajat, főleg mivel higítani kell, évszázadok óta bevált szépségpraktika, nagyanyáink mind ezt csinálták, sőt még ma is sokan, csak írd be a keresőbe.

mindig alaposan kiöblítek mindent, 20 év alatt semmi probléma nem volt, csupán 3 hete áll fent ez a helyzet, pedig már 3szor annyi idei öblítettem mint eddig, mégsem jó. Ezért gyanakodok kemény vízre, ami ellen pedig kiváló az ecetes öblítés.

És megint tévedtél mert nem ABCs csodát használok :D

2013. júl. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát nekem se volt problémám előtte a hajammal,mindig Wu2-t használtam,az egész család ezt használja,senkinek semmi baja tőle,csak nekem...
2013. júl. 11. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!