Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tartotok vonzóbbnak? A...

Mit tartotok vonzóbbnak? A hosszú (hátközép, derék) vagy a vállig érő hajat? Férfiak véleményét kérném!

Figyelt kérdés

Szeretném kiemelni, tudom, hogy ez több tényező függvénye (pl arckarakteré) de érdekelne, hogy ti férfiak, hogy vélekedtek, melyik hajhossz csábítóbb számotokra, ha 18-30 éves nőket veszünk alapul?

(Hajszínt is írhattok, ha van határozott elképzelés.)


Előre is köszönöm ;)



2014. szept. 23. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Nálam csak a hosszú a nyerő, nem függ semmitől.

Színben az, ami jól áll, de úgy vettem észre magamon, hogy a világosbarna tetszik a legjobban.

21/F

2014. szept. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
43%

Hosszú hatközepig érő fekete haj!

Neked milyen van kérdező?

2014. szept. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Vállig érő, mivel hétköznapi lányokon nem igazán láttam még szép hosszú hajat, legtöbbjüknek ilyen összevissza töredezett/vasalt borzalom a haja amikor hosszú. Az nagyon nem jön be. A vállig érőt még tudják kezelni általában, és az jól is néz ki.
2014. szept. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hálás vagyok, hogy ilyen aranyosak és segítőkészek vagytok srácok, és külön köszönöm, hogy nem csináltatok viccet a kérdésemből :) Mostanában elég sok ismerősöm pártolt át a vállig érő fazonok felé, akik korábban ragaszkodtak a hosszú hajhoz, ezért a kérdés egyébként.

Nekem- ha már érdeklődés tárgya- hátközépig érő világos szőke hajam van, és hál' Istennek nem tépett fazon. Azt én sem bírom ;) Valóban igénytelen. De a legelkeserítőbb az a látvány, amikor valakinek úgy van vállig érő haja, hogy közben derékig érő póthaj tincsek vigyorognak benne, és ha már tíz egész fokot fordul a lány, akkor is feltűnő :S :D

2014. szept. 23. 16:07
 5/9 anonim válasza:
Attól függ, hogy ápolt-e a haj, és, hogy mennyire illik az arcodhoz.
2014. szept. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A hosszút, a legszebb szerintem a derékig érő gesztenyebarna haj.
2014. szept. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hosszú hátközépig érő minimum vagy inkább derékig érő, természetes szőke vagy max világosbarna.
2014. szept. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem nő létemre a hátközépig vagy derékig érő haj tetszik, de nagyon fontos szempont, hogy kinek mennyit bír a haja. Vannak sajnos olyan lányok, akiknek egy bizonyos hossz után menthetetlenül törik, vékony, kezelhetetlen, stb. Amikor hosszú hajam volt, sajnos az enyém is undorító módon törött. (Na jó, közrejátszott a helytelenül kivitelezett festés.) A lapockáig érő hajjal ilyen gondom nincs. Nagyon szeretném megnöveszteni, de ha most is törni fog, akkor maradok a mostani verziónál. Inkább legyen csillogó, ép lapockáig érő, mint kusza, agyontöredezett derékig érő.
2014. okt. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ebben igazat adok neked, bár szerencsémre nekem nincs ilyen problémám. Bátran tudom ajánlani neked a Kallos Restructuring Mask (hajszerkezet-újáépítő) termékét, illetve a Garnier hajfestékeket, amikben valószínűleg valóban van vitamin, mert valahányszor azzal festettem a hajamat, mindig gyorsabban nőtt, és már többen értettek egyet velem ebben. Én is hosszú haj- párti vagyok :)) Csak valóban érdekel, hogy mi jön be inkább a férfiaknak. Persze, ettől még le nem vágatnám, de a kíváncsiság bizony erős ;)
2014. okt. 25. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!