Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok,165 centi 43...

14 éves vagyok,165 centi 43 kiló,60as derék,88 csípő. Testtömegdindex szerint 'kórosan sovány'. Nem lesz semmi bajom így hosszú távon?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem:) a testtömeg index fiataloknál hülyeség. Most vagy fejlődésben:) Én a 170 centimhez voltam 50 kg 14 évesen. Ma már 176/63 vagyok..:D
2010. máj. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha alapjáratban ilyen vagy, akkor valószínüleg nem lesz bajod, ha te így jól érzed magad,és nem vagy gyenge. Csak akkor izgasson az, hogy bajod lehet így, ha rosszúl érzed így fizikailag magad. HA zavar a vékonyság próbálj meg rendszeresebben, fokozatosabban egyre többet enni. Tényleg elég soványka vagy... az igaz, hogy még fejlődésben vagy, még sokat fog változni a tested, de azért egyél minél többet. Viszont ha ,,szándékosan", vagy ennyire vékony, azaz fogyókúrázol, vagy ilyesmi, akkor attól igen, lehet bajod, és ez már akkor elég veszélyes, de az jó jel, hogy még félsz attól, hogy valami baj lesz.
2010. máj. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!