Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik rossz sampon?

Létezik rossz sampon?

Figyelt kérdés

Itt most nem arra gondolok, amikor valakinek a haja megszokja a sampont, és gyorsabban fog zsírosodni, vagy korpásodni kezd, ilyen már velem is volt. Viszont olyan igazi rossz samponnal még nem találkoztam. Egyet le kellett passzolnom, mert nagyon erős volt az illata, de ezt leszámítva semmi.

Vékony szálú egyenes hajam van, a végei hajlamosak a töredezésre, de emiatt még úgyis használok pakolást és hajvégápolót, tehát a sampontól a tisztításon kívül nem várok el semmit.


Tehát létezik igazi rossz sampon?


(ha allergiát okoz, az megint más)


2014. szept. 24. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem van, pedig nem vagyok valogatos es az az elvem, h a balzsam, vagy a hajmaszk legyen jo minosegu, a sampon annyira nem szamit... megis futottam mar belel olyanba, h mint a szalma olyan lett a hajam , fenytelen, meg a balzsam se segitett es elkezdett korpasodni a fejem... pedig alajraton , szep , hosszu, suru, erosszalu , egeszseges hajam van... ez egy Lidlis, sajatmarkas 1literes sampon volt.
2014. szept. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Garnier Fructise (nem tudom hogyan kell írni:D ) samponja nem jött be. Nagyon nagyon lelapította a dús hajamat, és másnap este már zsíros volt. :/ ezen kívül nekem szerencsére az összes Bejött amit kipróbáltam. :)
2014. szept. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Olyan van, hogy a te hajadnak és fejbőrödnek nem megfelelő. De másnak meg lehet, hogy az válik be.

Olyanról még nem hallottam, hogy szinte mindenki haját tönkrevágta volna.

Annyi még, hogy vagy tisztítanak, vagy ápolnak, kevés van, ami rendesen tisztít, de nem szárítja a hajat.

2014. szept. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2-es, amirol te irsz nekem se jott be, egyes voltam. Igen szeritnem is az van, mint a kremeknel, hogy ahany haj annyi fele igeny van... nekem pl a panten maszkji a legjobbak, de sokan nem szeretik, mert tul zsiros, viszont az en erosszalu festett hajam meg csak attol lesz igazan szep es enm neheziti el...
2014. szept. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én olyannal találkoztam ami annyira nyikorgósra szárította a hajam az első mosás után, hogy fél tonna balzsam is kevés volt rá. Szinte csikorgott mikor összefogtam. Azonnal abbahagytam a használatát.
2014. szept. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Számomra mindegyik rossz, ami tele van káros vegyi anyagokkal. Én mióta természetes összetevőseket használok azóta gyönyörű a hajam.
2014. szept. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is azokat utálom, amiktől ilyen csikorgóan tiszta lesz a haj. Azok nem is tesznek jót, szàrítanak nagyon, kàrosak. Az ilyeneket el sem használom, csak felmosàshoz. Csak sajnos nehéz olyat találni, ami nem ilyen.
2014. szept. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!