Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Manapság azt vettem észre,...

Manapság azt vettem észre, hogy sokat világosodott hajam. Az egyik itteni felhasználó szerint azért mert szódabikarbónával és almaecettel mostam sokat hajat. Hogyan lehet ezt rendbehozni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 26. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ki mondta ezt, de évek óta ezzel a kombóval mosok hajat és semmit nem változott a hajam színe (sötétszőke vagyok). Nyáron a nap kiszívja, de ennyi, nem kopott a színe a szódabikarbona-almaecet párostól.


Be tudod festeni maximum, de ami szín valamiért kikopott a hajadból, az nem fog oda visszakerülni, mert a hajnak nincs keringése.

2014. szept. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!