Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrász kerestetik! Hajszín/ha...

Fodrász kerestetik! Hajszín/hajfestés kérdés!? Sötétvörösből világos vörös?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy most eléggé sötét vörös a hajam, (Syoss ammóniamentes hajfestéket használok, ragyogó vörös árnyalat, de mindig sötétebb lesz).

5 évig festettem előtte a hajamat feketére, tehát valószínűleg ezért tartalmazhat még sötétebb pigmenteket, de nem értek hozzá egyébként, ezért is teszem fel a kérdést.

Tehát körülbelül ilyen színű a hajam:

[link]

(de az enyém 'fáradtabb', kevésbé szép színű, ennél egy picivel talán sötétebb)

És ilyet szeretnék nagyon:

[link]

(narancssárgás-pirosas, élénk, feltűnő)


A kérdésem, hogy ez egyáltalán lehetséges-e?

Ha igen, milyen hajfestékkel? Boltban nem nagyon láttam még ilyen árnyalatot, még csak hajszínezőből sem (vidéki vagyok)

Fodrásznál esetleg lehet ilyen hajfesték?

Vagy hogyan kezdjek ennek neki? :)


2014. szept. 28. 18:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Sima festékkel semmiképpen nem fogod tudni elérni.

A hajad azért lesz mindig sötétebb minden festés után, mert valószínű, hogy végigkened az egész hajhosszon. Emiatt aztán egyre több és több pigment kerül a hajba-hajra, amitől sötétedik. Leszedni nagyon nehéz lesz.

A fodrászok is kétféleképpen tudnak megszabadulni a festéktől: vagy szőkítőport kevernek be, vagy egy ún. színleszedőt használnak, ami kimossa a hajból a mesterséges pigmenteket.

Lehet, hogy egy alkalommal alig lesz világosabb a haj, viszont amíg el nem érik a kellő színmélységet, nem lesz olyan, amit szeretnél.

2014. szept. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!