Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagy bőr alatti pattanás. Mit...

Nagy bőr alatti pattanás. Mit tegyek hogy eltűnjön?

Figyelt kérdés
Ma reggel éreztem egy kis dudort a homlokomon, de nem piszkáltam, most estére pedig már kb. 2 centiméter átmérőjű lett, kemény és fáj. Gyógyszeres kezelés alatt állok jelenleg, ami a pattanások eltüntetésére van, és nem lehet nyomkodni, szóval ha lehet valami olyan módszert írjatok amiben nem kell kinyomni, vagy tűvel megszurkálni mert nagyon csúnya lesz utána... Előre is köszi a válaszokat.

2014. okt. 3. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Fertőtlenítő ecsetelők.
2014. okt. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az kb. mennyi idő alatt tünteti el? De egyébként köszönöm a válaszod. :) Mára már, nem annyira van bedagadva, csak inkább egy helyre tömörült a bőr alatt lévő valami aminek nem jut eszembe a neve....
2014. okt. 4. 13:29
 3/9 anonim ***** válasza:
aknefug el oldat, de csak orvos írja fel. max 3 nap alatt eltünteti : ) vagy akneroxid 50 krém, ez vény nélküli
2014. okt. 5. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy nincs igazán pénzem ilyeneket venni. Mármint nem tudom mennyibe kerül... Betadinnal próbálgattam (azt mondták páran az jó lesz rá) de nem igazán segített rajta. Tegnap óta fogkrémet próbáltam ki, az egy picit mintha lejjebb vitte volna, de még mindig nem tűnt el, és nagyon kiakaszt...
2014. okt. 7. 19:28
 5/9 anonim ***** válasza:
10%

és ha pár napig kutyaszarral kenegeted, akkor is ugyanúgy fog eltűnni, mintha mindenféle drága kencékre költesz, vagy esetleg semmit sem teszel, csak mosakodsz naponta 2-3 alkalommal, mondjuk reggel meg este mindenképp...

Ja és nem piszkálod lehetőleg a mizéd!

2014. okt. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

jaaj az előző válasz istenem...

az aknefug és az akneroxid krémek gyógyszerek, nem kozmetikumok, amik nem érnek semmit... ezek tényleg hatnak.

kedves kérdező! az akneroxid, mint írtam, vény nélkül kapható. 2000 ft, és ha minden nap használnád, akkor is legalább fél évig elég. de nem kell mindig használni, csak ha előjön valami dudor, és csak azt kell kenni. piszkálni nem szabad, mert seb lesz belőle. ja és 2000 ft. spórolj rá, megéri. : )

2014. okt. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
amúgy az a vicc, hogy a fogkrém is tud segíteni, de nekem inkább csak gennyesíti a pattanásokat, amiket aztán már muszák kinyomni. : D szóval mégsem a legjobb.
2014. okt. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Végül is nem raktam rá semmit, de elmúlt így is. :) A fogkrém nekem sem hat... De köszönöm szépen a válaszaitokat ^^
2014. okt. 14. 16:50
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon régi kérdés, de neked mennyi idő múlva múlt el? Nekem az állam alatt, a tokarésznél lett egy ilyen kemény dudor de nincs közepe meg semmi, viszont húzódik mint egy patti.

2020. aug. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!