Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek a lányoknak mikor...

Szerintetek a lányoknak mikor kell elkezdeniük a láb borotválást / hónalj borotválást? ÉS az intim részeket?

Figyelt kérdés
hány éves kortól kéne elkezdeni ?
2014. okt. 4. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell egyáltalán, ha valaki nem akarja. Egyébként akkor, amikortól jól esik neki, de ez egyáltalán nem olyan dolog, ami kötelező lenne.
2014. okt. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem erre nincsen hivatalos szabály...

Én a hónaljamat akkor kezdtem, mikor szőrösödött, olyan 10-11 évesen. Akkoriban úszni is jártam és nagyon zavart, nyáron meg aztán végképp.


Lábat.. azt akkor amikor téged elkezd zavarni. Ha nem sűrű , meg mondjuk világos színű akkor lehet hogy nem is muszáj. Ha sötét és sűrű, akkor pedig borotváld, ha zavar.


Az intimet szerintem ráér ha már olyan jellegű kapcsolatod van.

Persze rövidre vágni ollóval , már csak a kényelem miatt sem árt.. meg a bikinivonalat azért talán borotválni sem árt, nyáron. Ezt olyan 16-7 éves korra tenném.

2014. okt. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Egyrészt nem borotválni kellene, mert az csak ront a helyzeten. (Legalább a lábat ne.)

Másrészt meg akkor, amikor szükséges. És ez nem korhoz kötött.

2014. okt. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj a borotvával, ha valaki tudja használni. Lábat akár 10 évesen is lehet (én már idén felajánlottam a 9 éves lányomnak, nem élt a lehetőséggel :)... hiába szőke, mégis látszik... az egyik fiam is szőke, az ő lábán nem látszik), hónaljat ha már van mit és kilógna a ruhából (nyáron, vagy télen ha úszni jár az illető), bikinivonalat szintén. A teljes intim szőrtelenítést annyira nem támogatom, nyilván ez ízlés dolga, de amíg nem látja senki addig fölösleges.
2014. okt. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
kb. 11 éves korom óta mindenhol leszedem :) akkor már eléggé látszott, és cikis volt :D
2014. okt. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 9 éves koromban kezdtem a lábam és hónaljam borotválni. Az intim részt pedig 14 évesen borotváltam le teljesen, de már elõtte bikinivonalat is :)
2015. jan. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!