Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elég erős fekete szőröm van,...

Elég erős fekete szőröm van, mellé világos bőr. Ha egy kicsit szoliznék lehet, hogy nem lenne olyan feltűnő?

Figyelt kérdés
Sajnos az utóbbi időben elkezdett szőrösödni az állam pedig lány vagyok. Gyantáztatom természetesen, de a gyanta egyik legnagyobb hátránya, hogy meg kell várnom, hogy kinőjjön. Nagyon szégyenlem. Esetleg ötlet, hogy mitől lehet? Eddig semmi ilyesmi nem volt most pedig a testem legváratlanabb helyein jelennek meg fekete szőrszálak.
2014. okt. 6. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Heh, nekem is ez a helyzet, én is hófehérke vagyok...csak nekem bajszom, meg atomszemöldököm nő.

Ha szolizol, nem sokat segít.


Szőrtelenítő krém? Az nem fáj, és már pár mmt is le lehet szedni.

2014. okt. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minek gyantáztatni? Csipesszel egyszerűbb kiszedni és nem kell megvárni hogy kinőjön.

Attól hogy szolizol még ugyanúgy látszik a sötét szőr, kivéve ha négerre barnulsz...

2014. okt. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem segít a szoli rajta.
2014. okt. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!