Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 14 eves lany vagyok es az...

14 eves lany vagyok es az egesz arcom tele van pattanasokkal . Mitcsinaljak? Probaltam mar sok fele kremet de nem hasznaltak.

Figyelt kérdés
2014. okt. 8. 18:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez a korral jár.. nem tudsz ellene mit tenni
2014. okt. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nagyon durván pattanásos vagy? Egy bőrgyógyász látogatás nem árthat, ő meg tudja mondani, hogy milyen arclemosót használj vagy ha tényleg vészes, akkor ír fel tablettát.
2014. okt. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
idővel el fog múlni
2014. okt. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sószappan. :) Viccen kívül. :) Megöli a kis szemeteket. :))
2014. okt. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszonom.:)
2014. okt. 8. 19:17
 6/11 anonim válasza:
Egy cipőben evezünk:)én megtanultam kezelni és a kombinált bőröm egyre inkább kevésbé pattanásos..MANNASZAPPAN a világ legcsodálatosabb dolga!nekem negyed annyi pattanásom sincs mint volt..(ami van az menstruáció előtt)Ezt a csomagot rendeltem nagyon megéri,az elején a bőröd méregteleníteni fog ami alatt több pattanásod lehet vagy zsírosabb a bőröd,de utána szépen kezd letisztulni: [link] Ha nem válik be 100 százalékos pénz visszafizetési garanciát vállalnak
2014. okt. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Menj kozmetikushoz,otthon nem lehet kezelni a tinikori pattanásokat.
2014. okt. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A bolti szappanok elzárják a pólusokat. Meg sok nem megfelelő anyaggal is feltöltik, amitől a szervezet próbál megszabadulni. Ilyen korban fokozottabban érzékeny a bőr is. Sima handmade szappan, ami nem tartalmaz festék és illatanyagot, meg egyéb adalékanyagot. Ez mellé persze nem szabad használni semmiféle szintetikus anyagot tartalmazó "csodaszereket". Legfeljebb a bőrtípusodnak megfelelő olajat. Van zsíros, száraz és normál bőrtípusnak való tiszta, természetes olaj is. Ezt fürdés utána a vizes bőrödre kened.
2014. okt. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

állj le a cukorral és tejjel, legalább 3 hónapig, de nagyon vedd komolyan,

ill napi 3 liter ÁSVÁNYVÍZ, nem kóla, stb..

semmi félkész vacak kaja, meki, burger king, csoki, süti..

kívülről soha nem fogod megoldani a problémát, ez olyan mint ha bekaksizna a kutya te meg letakarod újsággal meg fújsz egy kis légfrissítőt.

persze kenegetni és várni a csodára könnyebb, meg pirulákat bekapkodni.

diéta segít, nem éhezned kell, csak ne egyél szemetet.

és még vmi, h nőgyógyászati problémáid vannak- gondolok egy kismedencei gyuszira- akkor az is csinálhatja a pattanásokat.

de a lényeg a víz ivás és a cukor - tej - liszt kerülése.

max egészséges leszel.

kipróbálhatod még a 3 százalékos hidrogén-peroxid oldatot, de vigyázz vele, ne mard meg a bőröd, csak gyorsan áttörlöd és kézmosás rögtön, vattakorong meg kuka.

gyulladt patyikra pedig a benzoil peroxid krémet kendd- de csak keveset, nagyon szárít!

2014. okt. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Es ilyenkor a cigi art? Vagyis..arrol is le kene szokjak?
2014. okt. 9. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!