Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tele van az arcom nagyon pici...

Tele van az arcom nagyon pici kis gennyes pattanásokkal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Rengetek pici,fehér,gennyes pattanás van főleg a homlokomon,de máshol is.Mit csináljak?

15/L



2014. szept. 21. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Fordulj bőrgyógyászhoz.
2014. szept. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 vörös98 válasza:
vagy nézesd meg kozmetikussal.
2014. szept. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
15 éves vagy, kellően érett arra, hogy kozmetikushoz menj! Menj el kozmetikushoz, de olyanhoz akinek modern szalonja van. Tisztítsd, Tonizáld és hidratáld az arcod, és akkor elmúlnak. Egyél sok egészséges kaját, ne túl fűszereset vagy zsírosat. Kerüld a stresszt, és mozogj. Ennyi. :)
2014. szept. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Régebben évente 2-szer jártam kozmetikushoz,de rájöttem,hogy pénzkidobás,mert nekem ez semmit se segített.Pár hét múlva ugyan olyan volt az arcom :((
2014. szept. 23. 19:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Havonta kell járni minimum kozmetikushoz. Bőrgyógyász meg tud felírni gyógyszert rá. De hasznosabb ha eleinte természetes, kevésbé drasztikus módszereket próbálsz, mint amiket az előző írt.
2014. szept. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!