Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Revalidon kívül más hatásos...

Revalidon kívül más hatásos készítmény hajhullás ellen?

Figyelt kérdés
Nem szeretem a nagy kapszulákat, nehezen nyelem le őket. Tudnátok vmi gyógyszert, ami nem nagy kapszula??

2014. okt. 10. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Aha. Orvoshoz kell menni, mert ha belső a probléma, akkor a bogyók mit sem érnek. Bőrgyógyász elküld mindenféle góckutatásra. Nekem pl. a nem kiférő bölcsességfogam okozta, de nőgyógyászati vagy gégészeti oka is lehet. Meg ezer más. Ha az orvos azt mondja, ezekkel semmi gond, akkor utána kérjél tőle valamit. Bár tapasztalatom szerint egyik sem ér semmit, biovannén kívül mindet szedtem már.

A Béres egyébkén kicsi tabletta, én mondjuk kapásból híztam két kilót mikor szedtem, ellenben más hatása nem volt.

2014. okt. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Étkezz egészségesen, és változatosan, akkor nem lehet vitaminhiányod.

Egyébként a Biovanne Plus-ról hallottam jókat (2-3 hónap használat után), meg a Dm hajvitaminjáról, de nem tudom neked mi számít nagynak.

Esetleg próbáld ki a Bánfi hajszeszt, vagy az Alpecin koffeines hajszeszét.

De a legjobb tényleg az, ha elmész orvoshoz, főleg ha régóta tart, vagy erősen hullik (napi több, mint 100 szál).

2014. okt. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A vitaminok nem fogják megállítani a hajhullást. Menj orvoshoz ha súlyos. Ha nem akkor meg használj Herba Vita hajszeszt.
2014. okt. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!