Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ez a haj szép,...

Szerintetek ez a haj szép, vagy már túl hosszú?

Figyelt kérdés

[link]

Ha nincs összefogva, akkor leér kb. a térdemig. De általában be van fonva pl. így [link] vagy kontyba vagy mindig valahogy tök jól megcsinálva:)

12/L


2014. okt. 11. 09:30
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Fú, nekem ez nem tetszik, ne haragudj. Egészségtelenül hosszú.
2014. okt. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Kéne belőle vágni.
2014. okt. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én minimum fenék felé levágnám, de inkább derékig :)
2014. okt. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is túl hosszú. Én visszavágatnám legalább fenékig, de inkább derékig.
2014. okt. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Szép.
2014. okt. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát hosszú, és annyiból különleges, hogy kevés embernek van ilyen. De a büdös sajt is különleges ugye...

Nem szép, vattacukros hatású, töredezett, elvékonyodott, semmi fazonja, kicsit igénytelenül néz ki. 12 évesen még belefér, de 1-2 éven belül már kifejezetten nevetségesen fog állni, én jócskán vágatnék belőle a helyedben. Persze nem vagyok a helyedben, úgyhogy te tudod mit csinálsz vele. :D

2014. okt. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Először nekem is az volt a reakcióm, mint a többségnek, hogy "hú ez túl hosszú", de pl ahol ki van vasalva, vagy nem tudom miért egyenes, ott NEKEM különleges és szép. :)


Egyébként anno nekem is fenékig le lett növesztve a hajam, anya miatt..a tanárok dicsérték, szülők szerették, osztálytársak szépnek tartották. 8.-ban levágattam váll fölig érőre és sokkal komfortosabbnak, szebbnek és üdébbnek éreztem magam vele, Azóta picit hosszabb fazont hordok, de soha nem hordanék többé fenékig érőt. :)

2014. okt. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
en nem gondolom hogy lekene vagatni.mert az irasabol azt veszem ki hogy szereti a hajat es nagyon banna ha levagatna.viszont pakolas es argan vagy ricinusolaj kell ra
2014. okt. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem túl hosszú, semmi fazonja és nem is szép, totál el van vékonyodva alul. Vágass belőle.
2014. okt. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
12 évesen még aranyos, de visszavágatnám úgy derékig érőre
2014. okt. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!