Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tüntethetném el a...

Mivel tüntethetném el a pattanásokat/miteszerket? (zsíros bőr)

Figyelt kérdés
Zsíros a bőröm és rengeteg patim illetve mitszerem van és akármilyen kence-ficét használok nem válik be, jártam már kozmetikusnál is de kb 3 nap múlva megint csúnya lett az arcom :( valami ötletek?

2014. szept. 12. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
[link] Jó, és hatásos :)
2014. szept. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Folyamatosan kell kozmetikushoz járni,egy alkalom nem elég és elég sok pénzt dobsz ki a nem megfelelő termékekre.
2014. szept. 13. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
A patikákban kapható arcápolási márkák (Bioderma, Vichy stb) szerintem a legjobbak ilyen bőrre. De ott van mondjuk még a Clinique is, nekik is rengeteg termékük van az ilyen típusú bőrre. Ha a pénztárcád engedi, érdemes ilyen márkáknál nézelődni, nagyon szépen rendbe tudják tenni az ember bőrét a megfelelően kiválasztott kozmetikumok. Helyes étrenddel párosítva meg végképp.
2014. szept. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, 1# ma megrendeltem az olvasottak alapján a szappant, remélem használni fog :)

3# próbáltam már ilyeneket is, de nem javított, hanem még rontott is a bőrömön :(

2014. szept. 13. 16:02
 5/9 anonim ***** válasza:

1-es voltam.

Nekem nagyon sokat használt most már ha reggel felkelek nem úszik az egész fejem "zsírban". Szőrnyű zsíros volt a fejem, én reggel és este használom. Szépen mattít is :) Számíts arra, hogy kis meglepit is kapsz a csomagodhoz :) Én a szappan special felvágtam 4 részre mert amúgy nagyon nagy volt számomra.

2014. szept. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
neked első rendelésed volt? És kaptál meglepit? :D
2014. szept. 13. 20:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Első volt és kaptam egy kicsi szappan termékmintát.
2014. szept. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem a zsíros bőr valaminek a tünete, inkább belülről lenne érdemes kezelni a problémát. A táplálkozásod nem okozhatja? Sok húst, tejet, cukrot, finomított élelmiszert eszel? Mert ha igen, helyette több tiszta víz, zölsgéd, gyümölcs kellene, és elvileg attól is javulnia kell a bőrödnek.
2014. okt. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
rengeteg vizet iszok vagy 2-3 litert egy nap, és nem eszek cukrosat és gyümölcsöt is sokat eszem....egyébkét a zsíros bőr nállam öröklódik, mamámnak, anyumnak és nekem is az van ):
2014. okt. 3. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!