Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lehetnék szebb, mit...

Mitől lehetnék szebb, mit változtassak magamon?

Figyelt kérdés

Szeretném ha adnátok tanácsot, hogy mit tehetnék kinézetem javítása érdekében. Írnátok nekem bőr és hajápolási praktikákat? Öltözködési tanácsot esetleg? Nem vagyok megelégedve a külsőmmel. Olyan szép lányokat látok, én miért nem vagyok olyan? Néha elgondolkozom azon, hogy milyen jó lenne a helyükben lenni. Szeretnék tetszeni egy fiúnak is. :)


Kép;

teljes alakos, de sajnos elfordult: [link]

Es kozeli: [link]



2014. okt. 13. 21:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni, hogy pattanásaim is vannak de a képen nem nagyon látszanak. :/
2014. okt. 13. 21:13
 2/11 anonim ***** válasza:

Az arcod szép, csak magas a homlokod, így elkélne egy frufru.

A hajad is szép, szóval a frufruvágatáson kívül mást nem csinálnék vele, látszik, hogy fényes egészséges, ne rontsd el festékkel meg egyéb szemetekkel.

Sportolj, mert kicsit alaktalan vagy (bocsi), vádlid pl. nincs. Erősíts, hogy felszedj egy kis izmot, de ne bodybuilder szinten azért :D

Öltözködés... Hát, azt nem tudom, mit csinálj, mert nem ismerem a stílusodat. :D

2014. okt. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

A pattikat el tudod tüntetni teafaolajos arclemosóval:

[link]

És használhatsz színezett hidratálókrémet, az egységesíti az arcszínt, fed, de mégsem egy vacak alpozó.

Pl. ez jó:

[link]


Előző voltam.

2014. okt. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ment a zöld kéz ! :)
2014. okt. 13. 21:20
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem lennél te csúnya, ha észrevennéd mi áll jól és mi nem. Pl rettentő nagy a homlokod, vágass frufrut, és egy vállig érő haj jobban állna, mint a mostani. Bőrhibákra használj BB krémet, korrektort. A szemed szép, emeld ki szemcerkával. És ne ilyen tucat kínai ruhákban járj. Jól nézel ki, hordj szoknyát, nőies felsőket. Mert ami a képen rajtad van az rettentő unalmas cucc. És az ilyen értelmetlen feliratok meg csillogós bizbaszok nagyon ócskává teszik.
2014. okt. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon szép lány vagy!

Én nem írnék litániát, inkább tanuld meg magadnak felfedezni mi áll jól. Ebben segíthet, ha nézegetsz divatlapokat, de csak ötleteléshez, ízlés fejlődéshez, vagy ajánlom a pinterestet (képgyűjtő oldal), ahol rengeteg kép van inspirációra. Ismerkedj meg a különböző ruhastílusokkal, mi mihez passzol, és a saját alakoddal, hogy mi áll jól neked. Elmehetsz fodrászhoz is, hogy ő milyen fazont ajánlana.

Egyébként basic (alap darabokat hívják így, amik általában egy színűek, és időt állóan mindig 'divat), ruhatárral nem igazán lehet mellé lőni, ez nem több általában mint pár egyszínű póló (fekete, bézs, fehér, de semmiképp rikító neon színű, vagy szivárvány pelletáról való) egy egyszínű farmer, hozzá 1-2 más anyagú szintén egy színű nadrág, ami lehet bézs például. Egy szintén egy színű blézer, kabát, 2-3 cipő/szandál, pár kiegészítő, és ennyi. Nézegess ilyen blogokat, ahol erről írnak is, és találsz rá variációkat.pl. [link]


Persze te figyelj arra is, hogy még azért fiatal vagy, nem kell magassarkú, és egyéb kirívó dekoltázs, öltözködhetsz lazábban, vidámabban.


Youtubon találsz egy műsort, aminek fenn vannak az epizódjai, Tetőtől talpig. Itt saját maguknak kell megtanulni mi áll jól, némi segítséggel. Ha nem is kell mindent átvenni, jók az ilyen műsorok, mert szintén ötleteket lehet kapni belőle. Aki még esetleg ötlet adó lehet, Schiffer Miklósnak van egy könyve, ő foglalkozik még ilyesmivel. De ezt igazából akkor ajánlom, ha nagyon bele akarsz mélyedni, habár ő is mindig hangsúlyozza, hogy attól nem lesz valaki jó vagy rossz, ahogy öltözködik, viszont fontos, mert az öltözködés mégis csak egy kifejezési eszköz, és azért valamit elmond valakiről az, ha egy Operába például szakadt farmerban, tornacipőben, és ugyanolyan pólóban jelenik meg, mint mondjuk az iskolában, vagy a hétköznapokban...

És ne mások miatt kezdj neki ennek, hanem magad miatt. Ne vegyél fel valamit csak azért, mert jól néz ki, hanem ami jól áll rajtad, és a magadénak is érzed.

2014. okt. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Utolsó, mindenképp megfogadom a tanácsaidat és meglesem a javasolt videokat, oldalakat. :) :) :)
2014. okt. 14. 18:36
 8/11 Yoni03 ***** válasza:
Nem te vagy az egyik csaj az "Escobar - Az érem egyik oldala" klipjéből? :O
2014. okt. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Neeeeem. Biztos, hogy nem én!
2014. okt. 15. 07:06
 10/11 anonim ***** válasza:

Közben eszembe jutott még valami, ez nem olyan komoly könyv, és inkább neked való

[link]

2014. okt. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!