Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit szólnátok, ha osztálytársa...

Mit szólnátok, ha osztálytársatok egyik napról a másikra ilyen hajjal jelenne meg?

Figyelt kérdés

[link]

17/f



2014. okt. 15. 20:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Azt, hogy meghülyült.

De komolyan, ne legyen már minden fiúnak ilyen undorító a haja!! 17L

2014. okt. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Semmit.
2014. okt. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ha ilyet akarsz csináltatni akkor tedd.Bár kapásból lemelegeznek majd (csak a rózsaszin szerkó hiányzik mellé)

Ha mindenképp játékkarakteres sérót akarsz csináltatni akkor nézd meg Dante-ét (DMC rebootja)

2014. okt. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A frizura tuti, a színe kevésbé. Ez a műszőke szerintem gagyi, a legtöbb esetben csibesárgára sikerül.
2014. okt. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Jól nézne ki ha oldalt is lenne haj... meg nem ilyen színben.
2014. okt. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

már eldöntöttem hogy ilyen lesz :D

festetni, hidrogénezni nem akrom, mert szőke vagyok alapból, és oldalt is akarok egy minimális hajat hagyni(1-2)

Igazából itt a társadalom véleményére vagyok kíváncsi

2014. okt. 15. 21:43
 7/16 anonim ***** válasza:
szerintem szar. és mindenkinek ilyen már.
2014. okt. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha úgy gondolod, hogy jól állna, csináltasd meg, szerintem ez egy teljesen jó frizura. Legalább valami formája lesz, ellenben az egy hosszra ledúrt hajtól ki tudnék futni a világból... Ha már rövid, nekem ez a fajta frizura teljesen bejön (a félhosszú hajjal lehet még levenni a lábamról). Úgyis eldöntötted már, hogy megcsináltatod, tőlem kapsz egy kis biztatást, hogy lásd, olyan is van, akinek ez tetszik.

20/L

2014. okt. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
teljesen jó, semmi baj sincs vele
2014. okt. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
ez nekem tetszik, már ha a stílusa is olyan hozzá. ilyen páwás, vattacukorillatú stájlban viszont undorító ><
2014. okt. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!