Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Seborrheás bőrre melyik...

Seborrheás bőrre melyik hidratálót vegyem?

Figyelt kérdés

Használok la roche posay kerum ds-t, ezt a hámlós részekre de az arcom többi része sem olyan hű de csodás, leginkább száraz, de még ha csapvízzel megmosom az arcom az is kiszárítja.

Úgy tudom, hogy a drogériás krémek nagyon nem jók (nem is voltam teljesen megelégedve egyikkel sem), így gondoltam hidratáló terén is beruházok la roche posay vagy bioderma vagy akár vichy termékre.


Viszont akkora a választék hogy fogalmam nincs melyiket vegyem. Hiába van a weboldalukon segítség hogy melyik bőrtípusra melyik van, a száraz, érzékeny bőrhöz is kb 10 termék van. Fogalmam sincs melyiket vegyem.


Van valami ötletetek, hogyan döntsem el? Elég drágák ezek ahhoz hogy csak így találomra megvegyem.

Bőrgyógyász tud segíteni vagy nem foglalkozik ilyesmivel?



2014. okt. 17. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:

www.szepsegreceptek.hu


itt olvasgass

2014. okt. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olajos vagy korpás?Nem mindegy!
2014. okt. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy hámlós. Ez alatt korpás-t akartam érteni. Ahogyan a legtöbb embernek, a nap közepére, végére nekem is be tud olajosodni az arcom, főleg ha légkondis helyiségben vagyok, de alapjáraton száraz.
2014. okt. 18. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!