Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Békéscsabán valaki segítene,...

Békéscsabán valaki segítene, hogy hol csinálnak keratinos hajegyenesítést?

Figyelt kérdés
Véleményekre is kíváncsi lennék, ha valaki már csináltatott, mert nekem enyhén hullámos hajam van, de fontolgatom ezt az egyenesítés dolgot.
2014. okt. 17. 18:40
 1/1 anonim válasza:

Szia én békési vagyok és Kiszely Icát tudom neked ajánlani. Ő nagyon jó fodrász és még árban is jó.

Én is gondolkodom a keratinos hajkezelésben, de úgy döntöttem, hogy inkább Kallos keratinos sampont és balzsamot fogom kipróbálni, mivel sok jót hallottam róla. Így sokat is spórolok vele és otthon is megtudom csinálni. Nekem is enyhén hullámos a hajam, de inkább azt szeretném, hogy fényes, rugalmas és erős legyen. Sztem, ha be mész Csabán pár fodrász üzletbe biztosan tudnak segíteni. :))

2014. nov. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!