Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti mit ajánlanátok erre,...

Ti mit ajánlanátok erre, henna vagy színező? (szőkéből vörös akarnék lenni)

Figyelt kérdés

Egy ideje már nem festem a hajam, és nem akarok megint éveket várni, hogy normálisan lenőjön, ezért csak néhány hétre/hónapra akarnám a vöröset kipróbálni. Úgyhogy olyan kellene, ami nem lenő, hanem kikopik (az nem baj, ha nem egyenletesen). Mi lenne a jobb, henna, vagy hajszínező? Hennát már használtam, de mi a különbség köztük?


Előre is köszi!



2014. okt. 18. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
A henna csak lenő. Nekem 2 éve nem volt hennázva és még mindig vörös ahol nem nőtt le. Ha igazi hennát használtál, akkor ezt tudod. Ha nem igazi henna volt, akkor meg a lényege (hogy természetes anyag) vész el.
2014. okt. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem igazi henna volt, hanem készen kapott, de mivel nem rendszeresen akarnám festeni, ezért nem halok bele, ha egy-két színezésnél szintetikus anyag kerül rá. Úgyhogy nekem az volna a lényeg, hogy kikopjon a mosások alkalmával, ne pedig lenőjön. Erre akkor jobb a színező?
2014. okt. 18. 14:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod teljesen kikopjon akkor csakis színező sampon jöhet szóba, mert a tartós színezők sem kopnak ki teljesen... illetve hamarabb nő le. Színező sampon elég jó, pl Joanna vagy Venita márkákat tudom ajánlani.
2014. okt. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!