Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak? Mossak hajat...

Mit csináljak? Mossak hajat naponta?

Figyelt kérdés

Természetes szalmaszőke hajam van. Derékig ér, egyenes és egészséges.

Viszont nagyon hamar zsírosodik amióta az eszemet tudom, mindegy, mivel mosom. 2-3 naponta szoktam megmosni, de a 3. napon már nem szívesen megyek emberek közé, olyan szinten beszürkül.

Jelenleg az Yves Rocher kamillás samponját használom.


Mit tegyek? Mossak hajat naponta?


20l


2014. okt. 18. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne. A zsíros haj, a sok mosástól csak mégjobban bezsírosodik. A hajnak van egy természetes tisztulófolyamata, amit hagyni kell kibontakozni, és heti egy, maximum kettő hajmosás elég kell hogy legyen.

Ne moss hajat többször. Az elején nehéz lesz, (az első 1-2 hétben) , de utána beáll, és ezerszer megtérül. Esetleg száraz samponnal, vagy hintőporral túl lehet élni a kezdeti időszakot.

Sok sikert!

2014. okt. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már próbáltam heti egyszer mosni, heti kétszer, és semmi sem segített, szürke lettem, így maradtam a heti 3nál.
2014. okt. 18. 14:24
 3/3 anonim ***** válasza:
27%

Kezdetnek keress egy normális sampont, mert amit most használsz nem mondanám jónak. Fodrászkellékesben találsz megfelelőt egész biztosan. Keune, Alfaparf, stb.

Annyiszor mosd a hajad ahányszor szükségét érzed, semmi baja nem lesz attól ha gyakrabban mosod.

2014. okt. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!