Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes szoliba járni? Előnyte...

Érdemes szoliba járni? Előnytelenül nagyon sápadt az arcbőröm, és nagyon vékony is.

Figyelt kérdés
Szeretném, ha normálisabb színe lenne, de ennél jobbat nem nagyon tudok (önbarnítókrém és mindenféle krémtől pattanásosodok, a púder meg nem ad szép színt. Viszont nem szeretnék kárt okozni a bőrömnek és az öregedését felgyorsítani sem.
2010. jan. 25. 13:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%
heti 1 szer 6 perc nem hiszem hogy árthat,ha mellé szedsz béta karotint is.És lesz egy kis szined. :)
2010. jan. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
74%
Óriási tévedés, hogy nem árthat! Ezzel csak saját magát csapja be az ember. Néhány évvel ezelőtt én is eljártam anyukámmal, heti 6 percre. Meg is lett a következménye: édesanyám melanómás lett, az elváltozott anyajegyét többször is műtötték. Azóta bánom, hogy valaha is be tettem oda a lábam. Aki pedig a rengeteg ilyen eset után is folytatja, azt pedig csak sajnálni tudom...
2010. jan. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
80%

nem ajánlom a szolit, főleg ha fehér, vékony és érzékeny a bőröd.

ha se krém, se púder nem jó, akkor alapozókrémet kéne venned, vagy fogadd el magad úgy ahogy vagy. nem értem a mai fiatalakota, miért akar mindenki pirítósnak kinézni? :/ szép a fehér bőr, a modelleknek kimondottan tiltják a szolit, vagy bármiféle vacakot, mert az ügynökök jobban szeretik a fehér bőrűeket.

nem hiszem hogy annyira előnytelen lennél, mint azt mondod. az ember mindíg annak látja magát, a környezete viszont homlik egyenest másképpen néz rád.

21/L

2010. jan. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
54%
a szolit felejtsd el!! a vilagos bor amugy is erzekeny..az enyem is olyan de en imadom hogy feher az arcom...sot en ha lehet meg puderrel ra is segitek...
2010. jan. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
62%
Nemtom h miért irnak ide olyanok akik még nem jártak szoliban... (kivéve 2.). Ha fehér a bőröd (nekem is az volt), úgy menj, hogy először 5 percre (ezt még nem veszed észre először, de azért jobb, minthogy 6al kezdd), aztán 6,7,8. Én jártam 10re is, nekem az adta meg az ideális barnaságot, de már 8tól is jól nézett ki :) Ha sok anyajegyed van, akkor inkább kérdezd meg a szoliban, hogy ajánlják-e, mert azok elfertőződhetnek. Am ha normális szoliba jársz, akkor nem lehet semmi bajod. Én volt, hogy 2naponta jártam tavaly... és még semmi bajom sincs, a bőröm se öregedett, bőrrákos se lettem, és kb 30 kisebb anyajegyem van... Szoli előtt, meg fürdés után kicsit betestápolózod a bőröd, mert a víz/szoli kicsit szárítja, és nem lesz tőle semmi bajod :) a sok vészmadarat meg ne vedd figyelembe :) ha mindent rendesen csinálsz nem lesz tőle semmi bajod :) persze azért ne fajuljon el annyira a dolog, hogy majd 20 percekre jársz, mert az már télleg öregíti a bőrt, és az sokkal jobban károsít mint mondjuk 6-8 perc... Szoli előtt kérdezd meg, hogy mikor volt csőcsere, mert ha nemrég, akkor inkább várj picit, mert az újabb csövek nagyon égetnek. Jah és ezeket az új csodákat, pl csokicső meg ienek, felejtsd el, sokkal rosszabbak mint a sima szolik :) Azoktól csak narancssárga leszel, és még károsabb is :) Úgyh, az én tanácsom az az, h eljárhatsz szoliba, de mértékkel, és ne felejtsd a testápolót :) és vigyázz az anyajegyekkel :)
2010. jan. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
30%

"Nemtom h miért irnak ide olyanok akik még nem jártak szoliban... (kivéve 2.)."


tudod, azért olyanok írnak ide, akik nem járnak szoliba, mert van eszük és nem akarnak bőrrákot.

az egy dolog, hogy te nem kaptál, de még kaphatsz. a szoli mellett a nap is süt, és manapság annak is van káros sugara, szóval a kettő összeadódik.

neked meg nem elég hogy a nap pirít, még szolizol is

egészségedre, megtapsollak...

2010. jan. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
56%
akkor keressél télen napot meg napozzál... hajrá... ! pff... csak mert leírtam a véleményem a sok kocka egyből leolt... grat...
2010. jan. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

nem vagyunk kockák. pirított tyúk

grat

2010. jan. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
fiú vagyok... ennyit erről :D és nem pirított hanem csak ízlésesen barna :)
2010. jan. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
első vok: direkt azért írtam h kevés percre menjen a szoliba,5-6 perctől marhára nem lesz semmi baja. Kend be a bőröd Ilcsi szolárium krémmel és szedj karotint! Vagy ha nem akarsz szolizni,akkor egy kis alapozóval meg pirositóval tudod a sápadtságot korrigálni.
2010. jan. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!