Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes szoliba járni? Előnyte...

Érdemes szoliba járni? Előnytelenül nagyon sápadt az arcbőröm, és nagyon vékony is.

Figyelt kérdés
Szeretném, ha normálisabb színe lenne, de ennél jobbat nem nagyon tudok (önbarnítókrém és mindenféle krémtől pattanásosodok, a púder meg nem ad szép színt. Viszont nem szeretnék kárt okozni a bőrömnek és az öregedését felgyorsítani sem.
2010. jan. 25. 13:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
ha fiú vagy az még rosszabb... lenne rá egy szó, de még megsértődnél.
2010. jan. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Kárt akkor okoznál magadban, ha 2 naponta mennél 15 percre. De heti 5-6 perc szerintem egyáltalán nem árt. Én télen nem járok, és nekem is hulla színem van :) Nyáron viszont többször el szoktam menni, és még élek. Bár nekem az a bajom vele, hogy elmúlik a szín, szóval össze nem hasonlítható a napon barnult bőrrel, ami még nyár végén is látszik...
2010. jan. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

13:10esnek: hát nem vagyok b*zi :) sajnálom, ez se jött be :) már több mint egy éve van barátnőm és egyetemre járok :) kíváncsi vagyok h téged kibírna e vki ennyi ideig :) jo most idehazudhatod h 3 év vagy amit akarsz :D de akkor nézz magadba mélyen :)


Utolsóval egyetértek, mondjuk én pont h télen szoktam menni, mert nyáron úgyis lebarnulok a napon :) de am téll rossz benne h állandoan fakul :(

2010. jan. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

bebuktad pubi, nem mondom, hogy van pasim, sőt bevallom, hogy nincs, de nem is érdekel. viszoont egy egészséges énképű ember nem jár szoliba, hanem elfogadja magát.


és egy büdös szóval se említettem, hogy homár lennél, én inkább a szépfiúra gondoltam, annak is arra a fajtájára, aki nyalja a haját.


szóval még csak gondolatolvasó sem vagy XD

az, hogy meg ki bír ki, azt majd más eldönti, neked nincs beleszólásod.

2010. jan. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

nem nyalom a hajam hanem waxolom :) de nemtudom h ez neked miért baj :)

sajnálom h nem vagyok gondolatolvasó :S huh mi lesz most velem ? :D

attol mert én kicsit odafigyelek arra h télen ne úgy nézzek ki mint egy vámpír, azzal nemtom h még mindig h mi a baj :) és én is egészséges vagyok :) csak annyi h odafigyelek magamra :) és nem fogadom

2010. jan. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

*és nem fogadom el h télen falfehér vagyok :) ennyi, ez sztem csak igényesség és odafigyelés :)


bocsi csak behülyült a laptop... nemtom h mér küldte el az egyik felét :S:D ... mindegy :)


de szerintem neked nem is velem van bajod, hanem csak annyi h én azt mondtam h mennyen el szolizni nyugodtan, te pedig ellene vagy :)

2010. jan. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

igényesség nem a szolizásnál kezdődik. hanem a rendes öltözködésnél és tisztálkodásnál. wax meg egy és ugyan az, azzal is nyalod a hajad.


ahogy körbenéztem az oldalon, a férfi többség bizony annak tartja a szoláriumba járó fiúkat, amit te feltételeztél arról, hogy én mit hittem. egészséges énképű ember elfogadja magát! te meg bedőlsz a divatirányzatoknak.


és neked mi a bajod velem? kitalálom, az, hogy én nem tartom jónak a szoláriumot? megint csak azt tudom mondani, hogy nem egészséges

ha nyáron eleget vagy napon, akkor nem fogsz úgy kinézni télen se, mint egy 3 napos vizi hulla. és láss csodát még pénzt is spóroltál. egy csomó fiút ismerek, aki kint van egész nyáron, és télen se lesz fakó. és nem cigányok.

2010. febr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
én is kinnvagyok nyáron minden nap... de nekem ilyen a bőrőm, hogy hamar kifakul :S decemberre már nagyon fehér vagyok :S még a szoli is hamar kifakul rajtam... +kék szemem van, sztem hülyén áll nekem a fehér bőr :S én azért járok szoliba :)
2010. febr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
senkinek nem áll hülyén a fehér bőr. próbáld magad elfogadni olyannak, amilyen vagy. mások úgysem úgy látnak téged, ahogy te gondolod. valakinek, így gondolom a csajodnak is, biztos tetszel, és nem a fehér bőröd miatt fog elhagyni, amitől persze Isten ments. ha kék a szemed és ennyire fehér a bőröd, a tiéd is érzékeny(ebb). meg aztán eléggé üt a két szín (barna bőr, kék szem). uh látszik, hogy nem természetes színed van. ez rosszabb, mint a fehér bőr.
2010. febr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
de kicsit szeplős vagyok, és ha be vagyok barnulva, akkor nem látszanak annyira :)
2010. febr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!