Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kar szőrtelenítése?

Kar szőrtelenítése?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy elég szőrös a karom, és most már nagyon zavar. A kézfejemen még nem feltűnő, de ott is nő. A kérdésem az lenne, hogy aki szedi ezeken a területeken a szőrét, mivel szedi le? Epilátorral, vagy gyantával? És ha elkezd újranőni a szőr, akkor nagyon feltűnő? Vagy epilátorral könnyen el lehet tüntetni? Minden élményre, tapasztalatra, okosságra kíváncsi vagyok. A válaszokat előre is köszönöm!

2014. okt. 29. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Én epilálni szoktam, egyáltalán nem feltűnő, ha visszanő.
2014. okt. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én pedig gyantázom. Nekem anno az volt a bajom, hogy hiába világosak, de nagyon hosszúak a szőrszálaim. Nem bántam meg, azóta is gyantázom. Ha növekszik akkor se furcsa. Ha neked is világosak akkor nem kell olyan gyakran, de ha sötétebb és nagyon feltűnő, akkor érdemes többször, főleg ha még zavar is:)
2014. okt. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én borotválom és egyáltalán nem gáz, amikor nő vissza.
2014. okt. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is gyantáztatom, és annak ellenére, hogy kissé sötétebb egyáltalán nem feltűnő ha visszanő. :)
2014. okt. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 4 év borotvalas után tértem át az epilatorra. Nem hazudok.. K.urvara fáj. De meg lehet szokni. Én karácsonykor lesz egy éve h epilálom, es már csak szőke szorszalak jönnek elő. Én 1-1,5 hetente szedem le. Szerezz be egy nagyon jó borradirt, én az Ultraderm kezmosot ajánlom. Kellően durva, leszed minden bordarabkat. Emellett fontos, h minden alkalom után alaposan hidratalj. A gyanta is jó, de azt magadnak karon nem tudod megcsinálni, mert nem tudod kifesziteni bőrt. Annak még a hatranya, h meg kell várni míg pár mm lesz, es ha erős, látszik. Így ha nagyon erős kezdj epilatorral, majd ha gyengül, jöhet a gyanta.
2014. okt. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!