Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A táplálkozásban van köze a...

A táplálkozásban van köze a pattanásokhoz?

Figyelt kérdés

Mindenki mást mond ezzel kapcsolatban.

A hétvége óta folyamatosan jönnek rám a ragyák..és szó mi szó, elég sok mindent összeettem.

Ebben a 2-3 napban volt gulyás, pörkölt, sült csirke, diós tésztam babapiskótás tejszínhabos sütemény...


És ezekből mind ettem, még tegnap is, persze eszem gyümölcsöt is, meg csak vizet iszom...de ugye sajnos van hogy nagyon sokat eszem, többször repetázom..még este is...


Sztetek van vmi köze hozzá?


2010. jan. 26. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:

igen van köze,sőt sok is...

nem szabad sok csokit meg ilyeneket enni mert azok is elhozzhatják...

2010. jan. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy természetgyógyásztól tudom, hogy a homlokon lévő pattanások (egészen a fülig) a vastagbél rossz működésére engednek következtetni, míg a száj körüli pattanások a gyomor nem megfelelő működésére utalnak.

Az orron meg azért jön ki, mert ott látszik a legjobban. :D

2010. jan. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen van. Ha nagy mennyiségben eszem a következők hozzák ki: csoki, csipsz, sós olajos magvak.
2010. jan. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát nekem csak a homlokomon vannak, általában középen..és van hogy jönnek rám ilyen "pattanás-hullámok"


Amúgy nagyjából így nézett ki a napokban az étkezésem:


Reggeli: virsli+mustár+zsemle/szendvics

Kettő között: 1 kis diós süti

Ebéd: gulyás+sült csirke/pörkölt

Desszert: diós süti, babapiskótás tejszínes sütemény

Vacsora: sült csirke/virsli+mustár+zsemle/szendvics+ egy kis sütemény

2010. jan. 26. 15:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a tejföltől meg az olajos magoktól jönnek ki: dió, szotyi, tökmag, pisztácia...elég egy fél marokkal és másnapra 3-4 gyulladt pattanás pompázik a fejemen pedig egyébként viszonylag rendben van a bőröm.
2010. jan. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!